Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki úgy nő föl, hogy...

Ha valaki úgy nő föl, hogy egyik szülőjének sincs tartós kapcsolata, ő maga sem tudja majd hosszabb ideig elviselni ugyanazt a párt?

Figyelt kérdés
Elvált vagy soha össze nem házasodott szülők, akik időről időre váltják a párjaikat.
2022. júl. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én olyat ismerek aki így nőtt fel, az apját nem is ismerte, viszont az anyja mellett megfordult egy csomó fickó. Neki ez negatív példa lett és így kimondottan vágyott egy tartós, stabil kapcsolatra. Azóta nős, gyereke van, az anyjával nem igazán tartja a kapcsolatot
2022. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől lesz 1-2 sémája, amit 3 féleképp tud lereagálni. Lehet, hogy ettől túl ragaszkodó lesz, lehet, hogy párt sem keres. Nem lehet így kijelenteni
2022. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. A volt férjem apja tizenvalahány évig élt az exem anyukájával. Aztán elkezdett csajozni, ez azóta is tart nála, 2-3-4 évente más barátnője van. Negyven évesen kezdte ezt el. A volt férjem is, mintha csak genetika lenne, 40 évesen meghülyült, lelépett, azóta csajozik. 17 évig éltünk együtt. Állítólag sokszor követjük a szülői példát (pszichológus mondta)
2022. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az apósom ötször nősült, élettársa is volt. A férjemnek én voltam a második felesége, ha élne, ma is együtt lennénk.
2022. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!