Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi alapján tudom megtalálni...

Mi alapján tudom megtalálni azt a pszichológust, aki érdemben is tud segíteni a problémámat illetően?

Figyelt kérdés
Az ajánlott, akihez jártam nagyon jófej volt, de nem tudtunk igazán haladni. Családi problémákkal fordulnék hozzá elsősorban (szülők), de elég speciális az egész, amit most nem szeretnék kifejteni. A lényeg, hogy nem akarok randomra kiválasztani valakit, mert akármilyen jó szakember lehet, ha az adott témához nem ért (eléggé), akkor nem lesz érdemi haladás. Céltudatosan szeretnék olyat választani, aki ebben a témában látott már példákat.

2022. máj. 11. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Milyen témában szülőkön belül?
2022. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok, de olyan traumák értek, ami miatt nem tudtam leválni, pedig már elköltöztem. Ezt most iszonyatosan hosszú lenne bővebben kifejteni, hogy mikor és hogyan és miért nem, de ez a lényege. És ezen dolog mögött sokkal több és traumatikusabb dolog van, mint puszta félelem a nagybetűs élettől.
2022. máj. 11. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha már van egy pszichológus, akihez jász, akkor én venném a fáradságot és TŐLE kérnék ajénlást. Egyrészt azért mert hátha fejlőik ettől valami. másrészt, mert ismer téged, és esetleg meg tudja mondnai h mi miatt van elakdás, ha őszintén bszélgetsz.

Harmdrészt, mert ismeri a kollégáit, jobban tud ajánlani.

2022. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus nem mondja meg, hogy hol van elakadás.
2022. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd egy évig jártam hozzá, de ebben a témában nem volt semmi előrelépés, és sokszor nem is az igazán fontos dolgokat beszéltük. Nagyon lazán vett mindent, inkább volt haveri, mint pszichológus-kliens beszélgetés. Anyám ilyen - ennyivel letudta jóformán.
2022. máj. 11. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Hát mit csinál? Ha klinikai szakpszichológushoz járunk?
2022. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Hol keresel pszichologust?
2022. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért írtam, mert többnél voltam ( klinikainál is), de egyik se mondott semmi ilyesmit, pedig jó lett volna. ;(
2022. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Budapesten, ha lehet.
2022. máj. 11. 21:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az esetünkben tényleg elég komplex, nem egy konkrét helyen van az elakadás, hanem maga a család és a mentalitása gáz.
2022. máj. 11. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!