Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet mentőt hívni abban az...

Lehet mentőt hívni abban az esetben ha a Frontin elvonástól extrém szorongás, pánik jelentkezik testi tünetekkel?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 18:13
 1/6 grafno ***** válasza:
88%
Mentőt bármikor lehet hívni. Majd a diszpécser eldonti érdemes-e autót kiküldeni a terepre.
2022. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Felhívhatod a mentőt, de lehet csak lelkisegély szolgálatot kapcsolanak, vagy ők megpróbálnak megnyugtatni. Mikor én egész este hánytam és felhívtam őket, hogy egyedül vagyok, félek, mert 20 percenként megyek, akkor sem jött ki senki, pedig este 8-tól reggel 4-ig a vécé felett ülte és remegtem, felállni sem tudtam, ott aludtam.
2022. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos gyógyszerfüggő vagyok, ha nagy mennyiség beszedegetése után elvonásom lesz, az annyira durva, hogy mindig mentőt kell hívnom. Eddig mindig kijöttek és bevittek a kórházba, súlyos esetben már a mentőben adtak infúziót és hányáscsillapítót.
2022. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Felhívhatod, de nem fognak kijönni, mivel ez nem sürgősségi eset.
2022. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyi ügyeletet hívd. A mentőket hagyd meg az életveszélyes eseteknek.
2022. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
15 éve szedem, munkahelyi stressz miatt irták fel. Azonnali elhagyását nem javaslom, mivel súlyos vérnyomás emelkedést okozhat! Fontos a fokozatos elhagyás, ill. egy vény nélkül kapható enyhébb nyugtatóval történő felváltása. Mentőt hívni felesleges, ezt bármelyik háziorvos, ill. ügyelet megoldja.
2022. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!