Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok ha semmi dolgoto...

Mit csináltok ha semmi dolgotok és egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Nem érzitek elveszettnek, tehetetlennek magatokat?
2021. nov. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pl én meditációt gyakorlok, és tulajdonképp nem csinálok semmit - mégis nagyon pihentető :)
2021. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Olvasok, netezek, filmet nézek.
2021. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ezer dolgot lehet még úgy is, hogy nem mész ki a lakásodból.Netflix, HBO Go, beszélgetés bárkivel ingyen Viberen, WhatsAppon, Messengeren, vagy bármelyik másik csevegős apppon, akár szövegesen (chaten, azaz cseten), akár élőhangon, akár hanggal és videóval (videochat, vagy videócset)
2021. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Filmezek, sorozatozok, olvasok, Honfoglalózok, naplózok, tanulok, rendet rakok, takarítok...
2021. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
YouTube on van több anyuka ha szeretnél úgymond szocializálódni.szoktak live ozni is.plusz Facebookon több asszonsutyorgo asszem az a neve csoport van,ott baratkozhatsz.vagy bármelyik fbook csoport ami érdekel,zene, természet,állatok stb.sokfele van.amugy meg ha sok az időd tanulj vmi ujjat,pl.nyelv.könyvtár is szinte ingyen van.
2021. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasok, rajzolok, netezek, zenét hallgatok, pihenek, ha kell, takarítok, rendezkedek vagy kertészkedek.

Elveszettnek, tehetetlennek nem érzem magam, az biztos, hogy sosem tudnék otthon unatkozni.

2021. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nap jelentős részében tanulok, este és hétvégén netflix vagy hbo sorozatokat nézek, rengeteg érdekes podcast van, amit még nem érkeztem meghallgatni, néha messengeren írkálok a barátaimmal, vagy csinálok valami kreatívat (pl. naplóírás), és most épp jógázni próbálok, hogy a mozgás ne maradjon ki. Mindig van mit csinálni, mindig lehetne mit takarítani a lakásban, kipróbálni egy új receptet. Ha nagyon unatkozom, akkor feljövök a gyakorira.
2021. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimfox ***** válasza:
Nem kell, hogy egyedül legyek. Társaságban, családi körben is magányosnak érzem magam(nagyon pozitív családi környezetről van szó). Amikor egyedül vagyok, akkor is. Ugyanakkor azt sem szeretem, ha túl sokan, vagy túl sokat vannak körülöttem, és foglalkoznak velem. Általában olvasással foglalom le magam. Közben zenét hallgatok. Elég klisés, tudom, de én nagyon szeretek olvasni, és tényleg le tud kötni. A zene pedig háttérstimulus, hogy minél több érzékszervem le legyen kötve.
2021. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!