Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zenei ízlésből lehet következt...

Zenei ízlésből lehet következtetni az ember személyiségére és esetleges problémáira?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Már hogy ne lehetne,például ha valaki a komolyzenét szereti,az valószínűleg 1 művelt,mentálisan egészséges ember."


egyi pszichopata, aki imádja a komoly zenét arrol áradozott, hogy amagasabbrendű emberek amiatt ölhetnek, mert az emberek felett álnak.


ezt nem igazán nevezném mentális egészségnek

2010. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki... szerintem lehet. Én a hangulatommal megegyező zenét hallgatok. Főként magyart, és a szöveget is úgy választom meg, hogy pont rámillik. Szóval nem mindig, de bizonyos esetekben lehet következtetni!
2010. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 11:32

valamennyire hozzájárulhat, de pl. a személyiséged az nem változik annyira...

2010. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten lehet következtetni az egyén szemlyiségére, de itt ezen az oldalon csak általánosításokba bocsátkozhatunk.

Érdekes, én black, dark, industrial metált, alternatív zenekarokat, reggie-t, skat, progressive zenekarokat, goa és trance legtöbb fajtáját és drum'n'bass-t, break beatet is hallgatok. (De nem tudom felsorolni mennyi mindent, mert egy csomó zenénél nem tudom milyen műfajba van sorolva.) Rasztás vagyok, és gondolom mindenki az életvidám, nemtörődöm, laza raggie alá sorol be, és részben ilyen is vagyok, de rengeteg személyiségem van, csak a hozzám nagyon közel állók tudják milyen vagyok igazából. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy tudathasadásom van, csak hát színház az egész világ. :)

2010. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
naná, h lehet
2010. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Énis Metalt hallgatok: Black,Death,power,trash,speed stb metalt és én nem vagyok depresszív vagy sátánista vagy akármi.
2010. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!