Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszcihiátriai betegek...

A pszcihiátriai betegek akiknek látszólag semmi bajuk miért provokálják ki a leszijazást amikir türelmesen várhatnának is míg beállítják a gyógyszereiket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A kulcsszó a LATSZÓLAG.

Egy pszichopatáról sem mondod meg ránézésre, hogy ő az.

2021. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
*LÁTSZÓLAG
2021. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez meg milyen kérdés? Mi az hogy kiprovokálja? Meg ugye egy pszichiátriai beteg arról híres hogy kontrollálni tudja az indulatait, érzelmeit, tehát gond nélkül tud türelmesen várni holmi gyógyszeres beállításokra. Ha így lenne minek kellene egyáltalán gyógyszeres kezelés?
2021. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak magamból indultam ki.

Én se tudom kezelni az érzéseimet normálisan, de annyira szerintem mindenki képes hogy türelmesen vár, ahhoz amúgy se csatlakozik semmilyen érzelem.


Én 3 hetet vártam, teljesen türelmesen. Bár többször is megfordult a fejembe, hogy orvosi értelemben hülyékkel vagyok összezárva.


Azt nem értik meg ezek a pszcihiátriai betegek, hogyha hisztériáznak a semmin és leszíjjazzák őket akkor még minimum kétszer vagy háromszoe annyi ideig bent lesznek?


Nem lenne normálisabb az, ha türelmesen várnának és nem próbálnának meg elszökni és csapkodni meg örjöngeni?


Éppen elég kín szerintem az, hogy a pszcihiátrián drogosokkal vannak egybezárva akik bármikor nekik támadhatnak. Minek kell megnehezíteniük azoknak az életét akik normálisak és együttműködve az orvosokat segítve próbálnak konstruktívan az önfejlesztésben résztvenni és segíteni az orvosokat a gyógyszerük beállításában?


Vagy csak én voltam rossz osztályra bezárva és ezért nem értem?

2021. júl. 15. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
De,de nem járunk az ő cipőjükben, fogalmunk sincs szerencsere, mi provokálja náluk ezt a viselkedést. Örülj, hogy te tudtad magad kontrollálni. Egyébként az ápolók is állatok, amikor én voltam bent tapasztaltam, hogy iszonyat agresszívak a betegekkel. Rendesen várják hogy kiélhessék az indulataikat a betegeken, kb mint a Száll a kakukk fészkében, ha olvastad. Én is arra jutottam, mint te, csöndben, türelmesen vártam, a cuccaim felét ellopták, éjjel félmeztelenül egy skizo nő zaklatott, orvost 2x láttam, ha tudtad milyen nap van és nem akarsz öngyilkos lenni, mehetsz. Hát,nem gyógyulsz meg ilyen helyen, az tuti. Max a nyílt osztályon vagy bejárós betegként,esetleg szanatórium
2021. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!