Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene csináljak a...

Mit kellene csináljak a mellemmel? (lent)

Figyelt kérdés
Ha valakinek beszélek erről, hülyén néz rám, meg eléggé félvállról veszi a problémámat. Nagyon sokszor, túl sokat aggódom és bosszankodom a mellem miatt. Másokkal ellentétben, nekem inkább túl nagy. A szüleim mindig mondják nekem, hogy nagyon szépek a melleim, nincs velük semmi baj. Én mégis úgy érzem... túl puha, kicsit lógós, és baromi idegesítő. Nem akarok hülyeséget írni, azt hiszem a méretem olyan 80c vagy d körül lehet.. nem tudom pontosan. Van egy melltartóm, ami nagyon furcsa, de tartja erősen a mellem, hogy ne zavarjon. De már elegem van belőle, sőt, utálom, mégis csak azt merem felvenni. Mi lehet a bajom? Hogy tudnám picit erősebbé, kevésbé puhává tenni a mellem? Nagyon zavar.. :(:( Légyszi segítsetek! Csak normális válasszal.
2010. aug. 20. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kolloid feltöltés, nem olcsó, nem fájdalommentes, de hatásos, és egyáltalán nem káros minta szilikon hiszen ez természetes állati keményítő amit az ember szervezete is termel..


Idővel újra kell töltetni mert felszívódik, de kb 6-8 hónapig imádni fogod a dudáidat + a pasid is :P

2010. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem vágnak semmit sehol, befecskendezik nagy nyomással a mell szövetei közé a kolloidot, aztán az szétoszlik, és a mell szövetei megkötik, és kikerekednek a cickóid és megkeményednek mint a kő!


Kb egy hétig fáj a kezelés után, de aztán elmúlik, és csak a végeredmény marad !

2010. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Higgyél a szüleidnek. :-)

A mellizmokon valamelyest lehet segíteni masszázzsal is, illetve ami ennél fontosabb, hogy ha a nagy mellek hátfájást okoznak (ami elég gyakori), akkor azon nagyon sokat lehet javítani masszázzsal. Ezektől kisebb melled nem lesz, de kellemesebb lehet a viselése, és segíthet megőrizni az egyenes tartást. A tartás nagyon fontos, mivel nagy melleknél előfordulhat, hogy észrevétlenül görnyedni kezdesz, és ez aztán mindenféle problémákat okoz. (Ugyanezen okból biztos, hogy az úszás is segít karbantartani a hátadat.)


Gyógymasszőr

2010. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!