Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene csináljak a...

Mit kellene csináljak a mellemmel? (lent)

Figyelt kérdés
Ha valakinek beszélek erről, hülyén néz rám, meg eléggé félvállról veszi a problémámat. Nagyon sokszor, túl sokat aggódom és bosszankodom a mellem miatt. Másokkal ellentétben, nekem inkább túl nagy. A szüleim mindig mondják nekem, hogy nagyon szépek a melleim, nincs velük semmi baj. Én mégis úgy érzem... túl puha, kicsit lógós, és baromi idegesítő. Nem akarok hülyeséget írni, azt hiszem a méretem olyan 80c vagy d körül lehet.. nem tudom pontosan. Van egy melltartóm, ami nagyon furcsa, de tartja erősen a mellem, hogy ne zavarjon. De már elegem van belőle, sőt, utálom, mégis csak azt merem felvenni. Mi lehet a bajom? Hogy tudnám picit erősebbé, kevésbé puhává tenni a mellem? Nagyon zavar.. :(:( Légyszi segítsetek! Csak normális válasszal.
2010. aug. 20. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy kevés az önbizalmad és az önértékelésed.
2010. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sportolással (persze csak megfelelő melltartóban) talán lehetne javítani a helyzeten, ha a mellizmokat erősítenéd, feszesebbé válna a terület és nem lógna annyira. Nem tudom, az alakod milyen amúgy.

Plusz egészséges életmóddal lehet belőle fogyni is, illetve nagyon fontos a pozitív hozzáállás, s hogy elképzeld a kívánd eredményt. Sok sikert!

2010. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Erre nincs megoldás, a női mell teljes egészében zsírszövet.

Az, hogy alatta izmot növelsz az egy kicsit feszesebbé teszi.

2010. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)) És milyen sporttal lehet a leghatásosabban a mellizmot erősíteni?
2010. aug. 20. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kondizom és táncolok, nem tudom, melyik a leghatásosabb, én egyszerűen csak azt csinálom, amit szeretek, ez nem utolsó sorban az önbizalmat is erősíti. Sok súlyzós gyakorlat létezik, ha ez a módja érdekel, mutatom.

Amúgy persze a mell az főleg zsír, de alatt ott az izom, ami tartást kölcsönöz neki, illetve ha már zsír, fogyni is lehet belőle, mint írtam fentebb. Ezek miatt (+genetika) valakinek kicsi/nagy illetve lóg/feszes.

Mindennel lehet valamit kezdeni, ah az ember elég elszánt.

Ja, és nekem 75c és melltartó nélkül is ugyanúgy áll, amit meg is szoktak jegyezni (pedig genetikailag lógnia kéne...). :)

2010. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás lennék, ha mondanál nekem pár módszert. Tényleg, mindennél jobban vágyom szép mellekre. És a poén az, hogy édesanyámnak alig van melle, és két gyerek után jobban néz ki, mint az enyém... :s legalábbis szerintem..
2010. aug. 20. 11:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Íme, én ezeket tudom mutatni (képekkel, videókkal), válaszd ki, ami szimpi vagy elérhető számodra. Aztán nézegess vissza ide, hátha írnak még, több ötlettel.


[link]


Kitartást és pozitív gondolkodást kívánok!:)

2010. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Gyakorlatokat végeztem/zek rá.

Pl. kisebb gumilabdát fogok össze mellmagasságban, nyitott tenyérrel, és nyomkodom. Hideg-meleg vizes váltott zuhany.

Hátra is erősíteni kell, így nem fog fájni a súlytól.

Sok ember nem értette, miért is zavarnak a nagy melleim...

2010. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11:35 Én is köszönöm ezt a linket!:)
2010. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a linket is! :):)
2010. aug. 21. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!