Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a mellemmel?...

Mit tehetnék a mellemmel? Kéérlek válaszokat

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmnek sokkal nagyobb a melle mint nekem, és ezt gyakran hangoztatja is nekem! pl egyszer nála aludtam, és feküdtünk, és akkor megfogtam a mellét, és hát tényleg nagyobb volt azért neki...de ez engem nagyon zavar. ő is megfogta az enyém, és mondta hogy hát igen sokkal kisebb, mint az övé! nagyon zavaró, mert mindig direkt kivágott felsőket vesz fel, hogy csak idegesítsen szerintem! Lehet hogy tömi, de nem vagyok benne biztos, legalábbis a tapintás alapján nagy volt azért:S Egyszer volt is egy csúnya vitánk bnőmmel ebből, h kinek nagyobb a melle.tudtam hogy az övé persze, de nem akartam mondani!
2011. szept. 9. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből ítélve van még ideje nőni....
2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát... ha ezen problémázol, akkor a barátnődnek nemcsak a melle nagyobb, de esze is...
2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Igenigen ez nagy hülyeség, én bnőmnek sincsenek nagy mellei mégis szeretem őt, csak magadat kéne elfogadnod de szerintem éretlen vagy ehhez.
2011. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Majd kinövöd...

Elárulom, nekem kis mellem van, mégis minden ujjamra jut egy pasi, nem ezen múlik.

2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
De irigylem már azokat, akiknek ez a legnagyobb problémája az életben.
2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit,várj,míg megnő!

Vagy nem fog tovább nőni,ki tudja?! nekem is kicsi maradt...az összes barátnőmnek nagyobb,fogdosnom se kell,szabad szemmel is látni:(

Szerintem nem miattad,hanem a fiúk miatt hord kivágott felsőket a barátnőd! de ezen minek vitázni? attól neked biztos,h nem lesz nagyobb!!

2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!