Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtathatnék ezen?

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Mostanában érzékenyebb lettem, majdnem minden apróságot a szívemre veszek, könnyen megbántódok..és ez nagyon zavar, mert ezáltal sokszor vagyok szomorú. :S Pl olyan hogy srácot ismerem 2 napja, és olyanokat ir ami félreérthető, és akkor benyögi h bnője most rinyál mert észrevette, holott nem is tudtam hogy van bnője, na mind1 de most ez nagyon szíven ütött..nem tudom miért, meg bármi kis megjegyzés ami nem pozitiv lehangol. Hogyan erősödhetnék meg ilyen értelemben?
2010. aug. 19. 21:00
 1/4 vargaBvarga7 válasza:

Ha ér valami apróbb dolog ami fáj, próbálj meg vele nem foglalkozni, túllépni rajta...

Ha lehangolódsz keress valami programot ami jó. pl: zene(az mindig segít) film, tv...

Az ilyen srác esetében, nem kell elszomordni ilyen féregből sok van, hogy elkerüld a velejáró fájdalmat, finoman küld a p.csába, legyél te az erősebb, ne a gyengébb akit lehet bántani, ez hosszú távon segíteni fog...csak kitartás és vegyél erőt magadon! :)

2010. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 margoz ***** válasza:
Nem kell szégyelned hogy érzékeny vagy,lehet hogy csak nagyon vágynál már valakire,és ha közelednek hozzád ,reménykedsz hogy ő az,aztán fáj hogy mégse.Sok féle könyv foglalkozik párkapcsolatokkal,érdekes esetekkel ,tanácsokkal.minél többet olvasol annál többet tanulsz belöle és ismered meg saját magad és tudod alakitani a szemléletedet is.Hisz a mások esetei alapján már látod hogy mi a jó és mi az ami neked elfogadhatatlan,ráadásul ezek a könyvek megtanitanak arra hogy hamar kiismerj valakit,akár egy beszélgetés ideje alatt is.
2010. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érzékenységet nem lehet irányítani, annyit tehetsz, hogy elfogadod Te érzékenyebb vagy mint mások! Ez sokszor nem hátrány! Sőt! Neked más értékeid vannak amik sokkal fontosabbak, valamiben Te is tehetséges vagy és valaki majd pont így fog szeretni, trödni Veled, gondoskodni rólad.

Szerintem olyan személyiség lehetsz akinek szüksége van arra, hogy irányítsák, hogy bátorítsák! EZ nem baj, idővel kinövöd.

Értek mostanában megaláztatások, ezen kívül?

2010. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel. Most vagy abban a korban, amikor egy problémáddal nem szaladhatsz az anyudhoz, hanem magadnak kell feldolgoznod. Most önállosulsz. Ez stresszel jár. Ha több hasonló eseted lesz, akkor már nem fog ilyen érzékenyen érinteni a dolog. Ez most a második stáció. Az első, hogy a szüleid gondoskodtak rólad.

Most neked kell magadról. És a harmadik, amikor te fogsz a lányodról.

2010. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!