Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlinosként szoktátok...

Borderlinosként szoktátok megégettni magatokat vagdosás helyett?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Én meggyújtom a gyufát, elfúlyom és belenyomom a gyufa fejét a karomba.Aztán újragyújtom, elfújom, odanyomom.

#Savvazzatoknyugodtan #Nekemmármindegyúgyis
2021. márc. 12. 17:55
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Messze van. Befeküdni meg nem tudok.
2021. márc. 12. 18:39
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

de miert nem tudsz befekudni?

teljes ellatast kapsz, hetvegen is benn maradhatsz, kb csak tusfurdot meg fogkremet kell vinned

2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
2%

Bírom az ilyen self-diagnostized borderlinekat. Ez mind csak figyelem felhívás. Aki tényleg beteg az gyógyszer kap és nem tesz magában kárt.

Kérdés, miért nem találsz mást hobbit?

2021. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nos, en csinaltam egyszer. Akkora duh volt bennem, hogy inkabb nem masok, hanem magam ellen forditottam. Eloszor semmit nem ereztem, viszont megnyugtatott. Masnap viszont horror-seb lett a helyen, piszkosul fajt hetekig. A kezfejembe nyomtam gyertyalangban forrositott vasat.

Ez az egy seb eppen eleg volt arra, hogy nagyon megijedjek. Evek mulva szepen elmult, talan a Vitamerfen kenocsnek koszonhetoen.

Antidepresszanssal, nyugtatoval egeszen jol karban van tartva a Borderline-om azota. Igazabol elo sem jonne ha nem volna ingerszegeny es tulsagosan is gondtalan az uj eletem. De ezt kerulom, soha, soha tobbet.

2021. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
15. te sem ebben a világban élsz....
2021. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nem magam diagnosztizáltam, hanem szakember. A személyiségzavar nem kezelhető gyógyszerrel.

Amúgy most fognak beállítani depresszióra gyógyszert, de az még 2 hét...

Ha hetekre befekszem egy kórházba, és nem dolgozom, akkor nem tudom kifizetni a lakbéremet, kiraknak az utcára...

2021. márc. 12. 19:06
 17/31 A kérdező kommentje:

És akkor mi van,ha most épl erre van szükségem,hogy önsajnálkozgak?Ha zavar minek írsz ide?

Amúgy nem tudom mi ebben az önsajnálkozás,mert igazából dühöt ,undort,önutálatot érzek.

2021. márc. 12. 19:08
 18/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az itt írogatás is segít, valamennyire tereli a gondolataimat.
2021. márc. 12. 19:09
 19/31 anonim ***** válasza:
13%
Ne mondd, hogy a borderlinera nem adnak gyógyszert. Kapásból vagy 5 ismerősöm van. Ha kapod a gyógyszert majd lejjebb hagynak ezek az önpusztító tevékenységek. Nem tudsz változtatni az életkörülményeiden?
2021. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

nem a borderline-ra adják a gyógyszert te észlény... ha adnak is, maximum szorongásra mondjuk kventiaxot vagy hangulatstabilizalasra lamolepet... és akkor is kell egy másik betegség bno kódja pl. bipol, mert szemelyiségzavarra nem írhatnak, mivel semmilyen gyogyszer nem gyogyitja a szemelyisegzavart

istenem, minek írogat ide ilyen fogyatekos?

2021. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!