Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben az esetben megengedhető...

Ebben az esetben megengedhető az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy vettem észre magamon, hogy nagyon kedvezőtlen irányba kezdek megváltozni. Sok ember szeret, mert kedves és jólelkű embernek tartanak, de én lassan kezdek belül megváltozni. Bár kívülről nem látszik, de egyre agresszívabb leszek. Sok ocsmány dolgot látok, hallok és sok bunkó emberrel is találkozom. Mivel nem tudok védekezni ellenük, egyre csak emésztem és eközben folyamatosan nő bennem a gyűlölet. Sokszor úgy érzem, hogy képes lennék akár megölni azt, aki nekem beszól vagy bármi más módon árt.Félek, hogy egyszer tényleg megteszem és akkor gyilkos válna belőlem.

A másik, még kényesebb téma. Lehet anyázni, nem érdekel. Soha nem voltam sikeres a lányoknál. Úgy érzem, mintha egyenesen gúnyt űznének belőlem. Én pedig, ha valamitől igazán ki tudok borulni, az az, ha hülyére vesznek. Amit velük tennék , azt inkább le sem írom.Tudom, hogy bűn ilyenekre még csak gondolni is, de mégis ezt érzem.

Sokszor gondolkodtam már, mit tehetnék. Mentem már el pszichológushoz, de szerintem semmit nem fogott fel belőle.Azt mondta, hogy minden rendben van velem, ez az egész csak egy kis apróság és majd elmúlik, blablabla...

Én tudom, hogy nem és könnyen lehet, hogy végül valami őrültséget fogok tenni, ahonnan már nem lesz visszaút.

Tudom, hogy általában mindenkit lebeszélnek itt erről az ötletről, de ebben az esetben nem lenne mégis ez a megoldás, ha már egyszer ilyen elb...ttnak születtem?


2010. aug. 16. 22:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátba, várom visszajelzésed.
2010. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!