Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogyha valaki...

Miért van az hogyha valaki meglatta rajtam a penge nyomát akkor egyből azt mondja hogy menjek pszichológushoz? És sokaknak miért baj ha vágdosom magam?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
mert aggodnak erted, es magadtol nem leszel jobban, csak ha szakember segit
2020. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező! Őszinte leszek és egyáltalán nem bántásból írom ezeket, kérlek ne vedd úgy! Nekem úgy tűnik, hogy figyelemfelkeltésből vagdosod magad és azt szeretnéd, ha valaki érdeklődne felőled, ha valakinek elmondhatnád, hogy mi a baj. Ha tényleg így van nekem nyugodtan mesélhetsz, ha tudok, segítek!

Viszont hozzáteszem, neked már szakember segítségére is szükséged lenne, amit valószínű nem szeretnél. Ezt azért mondom, mert én sem akartam a lelki problémáimmal pszichológushoz menni és odáig fajult, hogy elkezdtem vagdosni magam, nem is kicsit. Viszont én takargattam, ami méginkább szorongóssá tett. Aztán el kellett fogadnom, hogy ez így nem mehet tovább és elmentem szakemberhez. Azóta nem akarok magamnak ártani.

Én bízom benne, hogy jobban leszel és rájössz te is, hogy ezt nem csinálhatod egész életedben!

2020. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!