Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom, és senki nem ért...

Nem bírom, és senki nem ért meg! Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Tényleg nem kitalált a bajom, nagyon sok minden ért engem. Nem tudom feldolgozni a sérelmeket, és csak szeretetre vágyom. Ezt a nyarat átszenvedtem, műtöttek, lázas voltam, minden bajom volt. Most különbözetizem kell a tagozatra, de még nem tanultam a betegség miatt, és kibuktam.

Az előző tanévben úgy kicsináltak a volt iskolámban, hogy enyhe anorexiám, és erős depresszióm lett. Gyógyszereket is szedek rá. Összesen 11 féle gyógyszert szedek, több súlyos betegségem van.

Nincsenek barátaim, amikor mozgáskorlátozott lettem, elmentek..

A 4 fal között, és az orvosi rendelőkben élek.

Elkezdtünk egy B vitamin komplex injekciós kúrát, amitől híztam vagy 1-2kg-t, és már a hánytatáson gondolkodom. Tegnap még csak a 4. szurit adták be, hátra van 6, de nem bírom. A tegnapi körül kiütések jelentek meg, bedagadt és fáj meg viszket. Csak Kalcium tablettával elviselhető.


Meg akarok halni, és nem tudom meddig bírom ki,hogy ne tegyek kárt magamban. Az Édesanyám eddig megértett, de belefáradt ebbe az egészbe, amit meg is értek.

Nem rég néztem vissza gyerekkori videókat...és... hogy válhattam ezzé az örökké sírós, beteges, nyomorulttá? Miért tette ezt velem az élet, amikor senkinek nem ártottam?


2010. aug. 10. 20:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
tudom, hogy a legkönnyebb mondani, de ne keseredj el!fogadj örökbe egy kiskutyát!
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ők a legjobb társak, akik mindig melletted állnak:)
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Röhögni fogtok, pont ezért könyörgöm.

És nem engedik... :(

2010. aug. 10. 21:12
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Őt néztem ki! :(((

2010. aug. 10. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, lány vagy fiú?
2010. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

20 és lány.


Miért?

2010. aug. 10. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
csak kérdeztem.. írtam privátot.
2010. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Én biztos megölném magamat a helyedben, kutyával vagy anélkül nem bírnám elviselni, hogy soha sem lehetek önálló.
2010. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Hogy lehet ilyen választ írni hogy: én biztos megölném magad a helyedben??

Ez egyfajta biztatásnak minősül...

Egyáltalán nem ez a megoldás...

2010. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a helyében ezt tenném. Mivel nem vagyok tehetséges festő, író vagy zenész, ezért úgy vagyok hasznos a társadalomnak, hogy segítek az embereken, ettől érzem jól magam. Ha elveszteném ezt a lehetőséget, amitől fontosnak érzem magam, amiatt, hogy nem tudok járni biztos inkább meghalni vágynék.

A kérdező lehet, sőt biztos, hogy másmilyen mint én.

2010. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!