Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez már megint?...

Miért van ez már megint? Valaki? 18/L

Figyelt kérdés

15-16 éves koromban sok kórházban töltött idő után diagnosztizálták, h hajlamos vagyok szorongásra depresszióra és pánikbeteg vagyok. Akkor rendbejöttem, Most nem szedek gyógyszert.


Mostanában olyan érzésem van, mintha vmi mászna rajtam (fóbiáim nincsenek csak a madaraktól félek) többször figyelmeztettek, h. ugy ébredek fel mint aki nem kap levegőt és megijed. Gyakran éjszakákat vagyok fenn. félek elaludni. Ha valaki ugy ér hozzám összerándulok, hirtelen hangoktól összerezzenek.

mi lehet ez? :(


2010. aug. 10. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán el kéne menned egy pszichiáterhez ő tud segíteni.


Amúgy az természetes, hogy a hirtelen hangoktól és váratlan érintésektől picit megugrassz, nálam is így van, pedig semmilyen betegségem nincs amiről tudnék:)


Talán a legtöbb amit tehetsz, ha nem akarnál segítséget kérni, hogy mondogatod magadban, hogy nem félsz elaludni, és próbálod meggyőzni magadat afelől, hogy semmi bajod sincsen.

2010. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!