Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pánikbetegségem van?

Szerintetek pánikbetegségem van?

Figyelt kérdés
Minden nap kijön valamiért (érthetetlen módon) a halálfélelem, főleg este, délutánonként elkezezdek beképzelni tüneteket (bár nem mindíg), állandóan félek, hogy most mi lesz velem, stb. Pszichológushoz nem mentem még, azt mondták egyedül is ki lehet mászni belőle, bár nekem valahogy nem sikerül, mert hiába gondolok pl másra, akkor is állandóan pl a halálfélelem és a "beképzelt" tünetek járnak a fejemben. Nem tudom mit tegyek.:(
2010. aug. 9. 22:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

tegnap 22:48 adj egy címet és akjkor levelezzünk. :(


Amúgy néhány tünet a link alapján rámillik, ritkán több is, akkor pánikbeteg vagyok?:( Nem biztros, de szerintem hipochonder is egyben.

2010. aug. 10. 08:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed egyedül nem megy, akkor kérj segítséget. Keress fel egy szakembert, ő majd diagnosztizál.
2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben van egy kis üldözési mánia is. Ismerős...
2010. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

szia 22:48-as vagyok

címem:cat0308@freemail.hu

naponta megnyítom a freemailemet, írjál nyugodtan,szívesen beszélgetek Veled róla

2010. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!