Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pánikbetegségem van?

Szerintetek pánikbetegségem van?

Figyelt kérdés
Minden nap kijön valamiért (érthetetlen módon) a halálfélelem, főleg este, délutánonként elkezezdek beképzelni tüneteket (bár nem mindíg), állandóan félek, hogy most mi lesz velem, stb. Pszichológushoz nem mentem még, azt mondták egyedül is ki lehet mászni belőle, bár nekem valahogy nem sikerül, mert hiába gondolok pl másra, akkor is állandóan pl a halálfélelem és a "beképzelt" tünetek járnak a fejemben. Nem tudom mit tegyek.:(
2010. aug. 9. 22:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezek után szerintetek pánikbetegségem van vagy csak hipochonder vagyok?
2010. aug. 9. 22:40
 2/14 anonim válasza:
nekem az a problémám, ha bármi ijesztő dolgot látok, vagy hallok, és nincs világosság, és nincs rajtam kívül senki körülöttem akkor halálfélelmem van, mindenhova beképzelek minden ijesztőt:'( volt egyszer hogy este 23-kor egy ijesztőbb videót láttam, egyedül voltam, sötétben, egész éjjel remegtem, halálfélelmem volt:(
2010. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

szia! teljesen így vagyok én is, de engem 16 éve kezelnek a pszichiátrián és semmit nem használ

csak lelassítanak, elálmosítanak a gyógyszerek, meg némelyiktől rettenetesen rosszúl vagyok. most nem is szedem, mert ujjakat kaptam és nem mertem bevenni.nagyon megértelek, ha akarsz velem levelezni, megbeszélhetjük, akkor adok címet

2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mik a tünetek?

[link]

ha ezek, akkor pánikbetegség, ha "csak" szimplán a haláltól félsz, ezért beképzeled magadnak, hogy beteg vagy és meg fogsz halni, akkor hipohonder..

2010. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok, a link alapján az vagyok :'( 14 ből 13 megszokott lenni:'(


Megfogok halni?:'(

2010. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egyszer mindenképpen a legjob ha felkészülsz, élvezd ki az életet addig ugyse fogod élvezni amig a halálra gondolsz
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

dehogy fogsz meghalni. Te mint írtad, sötétben félsz egyedül, főleg ha ijesztő dolgot néztél elötte, és olyankor bepánikolsz, hogy mi fog történni.

Viszont ha olyan súlyosnak érzed a helyzetet, hogy nem tudsz felülkerekedni rajta, akkor érdemes orvoshoz fordulni, bár a doki teletöm mindenféle bogyóval, és ki kérdez, hogy mi a gond.

[link]

2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
most nagyon beijedtem:S
2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

ha ezt elolvasod, rájössz, hogy talán ez nem is pánikbetegség, hisz nálad van oka a félelemnek, tehát nem csak úgy spontán, minden ok nélkül tör rád a félelem.

2010. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez van nálam. csak nem elég h pánikbetegség, pánikrohamok, mellette kemény stressz, depresszió, hipochondria... úgy minden, rendesen kín az életem. Halálfélelem nekem is van, olyan a lelkivilágom, kedélyállapotom h megfogok halni, napokon belül és ez tuti! Szóval ez jár a fejembe. Gondolat elterelés nem megy, mert ez tölti ki mindennapjaimat. Minden estre pánikroham, ha meg nem jönne, előidézem, addig gondolok rá. Nincs kedvem semmihez, senkihez, nincsennek céljaim, és rohadt sz*r érzés :S


20/L

2010. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!