Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaljak? Vagy inkább ne?

Vanda Morrow kérdése:

Meghaljak? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Anyámék össze vesztek velem és tejjesen magam alatt vagyok. Ejtettem egy vágást a csuklómon borotvával. Azt hazudtam hogy felakadtam valamiben. Próbáltam meg győzni őket hogy vigyenek át másik iskolába de anyám nem akar. Mert kikészít egy fiú. Teljesen , szóval lehetetlen amit művel. Leköp engem, a tolltartóm, elhord minden félének. Én ezt nem bírom idegekkel. Anyám azzal fenyegetőzött hogy árva házba rak hogy megszabaduljon tőlem és a stressztől.

Ezt nagyon zokon vettem. És mikor meglátta hogy ömlik a vér a kezemből felpofozott. Már teljesen ott vagyok hogy megakarok halni.:'(

Kérlek segítsetek.


2010. aug. 8. 18:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia! Ne halj meg:) én most vagyok 19 éves lány, és még 10. osztályos koromban jött egy srác az osztályunkba... állandóan piszkált, ölelgetett, nyúlkált, néha még majdnem leszedte rólam felülről, ami rajtam volt... aztán megelégeltem, és elkaptam... pedig a srác kondiba jár, én meg egy kis nyeszlett sovány csaj vagyok... nem vmi erős, és jól odarugtam neki, és nem tudom mi változott meg, de azóta nem piszkált, sőt összesúgott velem, h nézdmár aza csaj debamba...ezt meg azt kéne vele csinálni...degáz...stb. én meg csak néztem, h ezt miért velem közli?:D kb úgy viselkedett velem utána, mintha országos haverok lettünk volna világéletünkben:)


az meg hogy az egész oztály utál... 1-2 éved van még hátra, hagyd már őket:) kibírtam én is, általánosban is meg gimiben is:) mindkét helyen az volt a helyzet, amit te leírtál: egy srác piszkált, és elmondott mindennek az osztályban.


ne figylelj rájuk. ha a srác leköp. akkor meg élő bizonyíték a köpésnyom, amivel mehetsz oylan tanárhoz aki megért. ez nem állapot különben! engem focival rugdostak összevissza... agyrázkódásom is volt. nem szabad hagyni magad, ha ott a baj!

csenben húzódj meg, ha meg vitára kerülne a sor, akkor támadj. de semmiképpen ne kezdj semmit.


szüleiddel kapcsolatban pedig azt mondom neked, hogy a szülő ér a legtöbbet a világon. szeresd őket, mert ők azért vannak, hogy segítsenek. az én anyukám is néha mérges rám, vagy ideges, tudod a munkahely iszonyú stresszel jár, és lehet, hogy nem is rád mérges, csak amikor mész hogy folyik a vér a kezedből és a munkahelyén felmérgelték, nem tud higgadtan gondolkozni, és megijed, vagy nem tudom... és gondolom ezért csinálja, amit csinál. nem tudom, hogy mikor és hoygan mondod neki, h másik suli, de mindenképp valahogy kedveskedve próbáld

meg, először is hozd rendbe vele a kapcsolatodat

ez a legfontosabb. anyukádra számíthatsz az életben a legjobban. én ezt már megtanultam. ha mérges vigasztald meg, vigyél neki vmit, pl egy csokit, egy pohár vizet, mosogass el... fáradt meló után, és örülne neki:)


szóval azt tanácsolomn, hogy ha már az iskola nem jó, teremts otthon békehangulatot:) ne vagdosd magad, az nem jó semmire, ne legyél öngyilkos, hanem csinálj aktív, és lehetőleg hasznos dolgot:) változtass az életeden, szüleid is ,áshogy állnak majd hozzád, a problémákat is meg tudjátok majd beszélni:) ( a koliból másfél év után hagyták szüleim, hogy hazajöjjek, pedig az első héten haza akartam jönni... néha hagyni kell időt is. fél évente próbálkoztam, és végül azt mondták, hogy jó, gyere haza:))


sok sikert kívánok, és ha gondolod, írd meg priviben, ha segítsek, avgy ha sikerült, és megosztanád:)


ja és még valami, hogy ne kapd fel a vizet hirtelen, mert neked is nehéz a suli, de nem szabad hazavinni a problémákat: ahogy kijössz a suliból rázd meg magad, nézz az égre és tudatosuljon benned, hogy már kint vagy, és mész haza, ahol tervezd el, hogy mit segítessz anyudnak:) nem gondolom, hogy rosszat szólna:) max ha a munkahely miatt ideges, de akkor meg legyél rá tekintettel, és ne szólj vissza:)


(nem tudom miylen vagy, lehet, h segítőkész, meg nem szólsz vissza, ezek csak általános hibák, amiket leírtam, magozgass, és használd, amit jónak látsz:))


üdvözletem

2010. aug. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Fel a fejjel! Hülyék mindig lesznek, de megéri túlélni!!!


B terv: ha a tanároknak már szóltál és használhatatlanok, még mindig kereshetsz egy rendes fiút akit megkérsz, hogy védjen meg. hátha még össze is jöttök...

2010. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!