Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaljak? Vagy inkább ne?

Vanda Morrow kérdése:

Meghaljak? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Anyámék össze vesztek velem és tejjesen magam alatt vagyok. Ejtettem egy vágást a csuklómon borotvával. Azt hazudtam hogy felakadtam valamiben. Próbáltam meg győzni őket hogy vigyenek át másik iskolába de anyám nem akar. Mert kikészít egy fiú. Teljesen , szóval lehetetlen amit művel. Leköp engem, a tolltartóm, elhord minden félének. Én ezt nem bírom idegekkel. Anyám azzal fenyegetőzött hogy árva házba rak hogy megszabaduljon tőlem és a stressztől.

Ezt nagyon zokon vettem. És mikor meglátta hogy ömlik a vér a kezemből felpofozott. Már teljesen ott vagyok hogy megakarok halni.:'(

Kérlek segítsetek.


2010. aug. 8. 18:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

mindennel próbálkoztam már eleinte megkértem hogy hagyja abba. nem hagyta még jobban csesztetett ütött vágott engem.(amúgy lány vagyok 13 éves és 7.-be megyek.)

Aztán én is ütöttem vágtam. semmi. és aztán utolsó 2hónapban levegőnek néztem. nem figyeltem rá...ugyan úgy ment tovább.. innentől kezdve nem tudok mit csinálni. kivagyok készülve.

2010. aug. 8. 18:53
 12/22 A kérdező kommentje:

ja és a fiú sok hazugsága miatt az egész osztályom utál.

mikor mindenki szeretett.

csak ezt nem értem.:(

már próbáltam elhitetni velük hogy semmit nem csináltam.

mindenki utál.:'(

2010. aug. 8. 18:55
 13/22 anonim ***** válasza:
Az tuti h ne halj meg! Semmi értelme. Biztos van olyan akinek számítasz, és aki törődik veled. Menj be a rendőrségre és mondd el h mit tesznek/tettek veled. Ebből simán lehet családi erőszak is, bár van aki erre is azt mondaná, de nem tudom. Arendőrségre egyedül is bemehetsz, de akár írhatsz gyámügynek vagy az egyik televíziónak is. Ne add meg azt az örömöt nekik h elveszítsenek téged! Ők ennek lehet h örülnének de ez nem normális. Minek szült akkor gyereket? Amúgy hány éves vagy? Vagy szökj el otthonról, barátnődékhez...
2010. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja látom h 13 vagy. :):)
2010. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

1. beszélj ofővel

2. vegyél pálpusztai sajtot a gyerek cipőjébe az tök jó büdös

3. támadj elsőként, kezdd el basztatni


valószínűleg titkon szeret és így mutatja ki, azért verik a lányokat oviban vagy húzkodják a coffjukat stb.. primitiv, de egy 13éves srác a lányokhoz képest az olyan szinten van mint egy 10éves


nem tom miért félsz tőle... amúgy ha tökön rúgod az jót fog tenni.


most különbes is nyár van nincs suli miért most jött rád a dperesszió...

2010. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, vegyél egy gázsprét. Ha a srác megint megüt, köpköd, egy laza mozdulattal fújsz felé egy kis áldást. Aztán nézed ahogy fetreng a saját taknyában. Ha szerencséd van, ki is rúghatnak, akkor mehetsz másik suliba, de legalább megadtad neki, amit érdemelt tőled. És akkor ki is derül, hogy sok hónapnyi terrorizálás után jutottál erre, hogy ez a megoldás. Ha megértőek, a srác is repül, vagy csak ő.
2010. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

NE!

A halál nem megoldás.

Én is hasonló cipőben jártam a suli miatt, plusz volt régebben egy idegösszeomlásom.

A suliban ha kötekedni mer veled a gyerek, akkor üvöltsd le a fejét. Nálam bevált.

Ha meg ököljogra kerülne a sor, akkor sincs veszteni valód.

Szüleiddel meg ülj le és beszéld meg mi bánt.

2010. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

utolsó válasz. sokatsegítettél.(Y)


amúgy többieknek nagyon köszönöm. ♥

2010. aug. 8. 19:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Mond meg neki jó hangosan, hogy mindenki hallja hogy egy gyáva sz@r alak aki csak lányokkal vitézkedik!Piríts rá, de nagyon!
2010. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
74%
aki öngyilkos AKAR lenni, az is meg hal, aki csak sajnáltatja magát az csak " egy vágást ejt a karján "..
2010. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!