Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaljak? Vagy inkább ne?

Vanda Morrow kérdése:

Meghaljak? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Anyámék össze vesztek velem és tejjesen magam alatt vagyok. Ejtettem egy vágást a csuklómon borotvával. Azt hazudtam hogy felakadtam valamiben. Próbáltam meg győzni őket hogy vigyenek át másik iskolába de anyám nem akar. Mert kikészít egy fiú. Teljesen , szóval lehetetlen amit művel. Leköp engem, a tolltartóm, elhord minden félének. Én ezt nem bírom idegekkel. Anyám azzal fenyegetőzött hogy árva házba rak hogy megszabaduljon tőlem és a stressztől.

Ezt nagyon zokon vettem. És mikor meglátta hogy ömlik a vér a kezemből felpofozott. Már teljesen ott vagyok hogy megakarok halni.:'(

Kérlek segítsetek.


2010. aug. 8. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Először is: Ne legyél öngyilkos,az nem megoldás. Nincs valami rokonod akitől segítséget kérhetnél?
2010. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
INKÁBB HAGYD ABBA AZ ÖNSAJNÁLATOT, LÉGY BÜSZKE MAGADRA ÉS NEM HAGYD MAGAD TERRORIZÁLNI... ÍRATKOZZ BE KÜZDŐSPORTRA, JÓD TESZ AZ ÖNBECSÜLÉSEDNEK ÉS LEGALÁBB JÓL POFÁN TUDOD VÁGNI A KIS MOCSKOT IS
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*jót
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ilyenre ne is gondolj!Elmondtad anyukásnak,hogy miket művelnek veled abban az iskolában?Mindenképpen részletezd,hogy mennyire nem érzed jól magad és nagyon stresszben vagy tőle és emiatt ő is,ahogy mondta.Mondd neki,hogy ha új sulid lesz,akkor ő sem él stresszes életet.Ülj le vele normálisan,veszekedés nélkül.Amúgy hány éves vagy?Nemed?
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nincs.mindenki nagyon messze lakik tőlem. vagy meghalt.
2010. aug. 8. 18:47
 6/22 anonim ***** válasza:

most erre mit mondjak... ha meg akarsz halni, halj meg de akkor ne a csuklódat vagdosd az a legnagyobb baromság, ott vénás vér folyik, azaz lassan szivárog, órákig tart mire elvérzel, így csak a hülyék csinálják.


ha erős vagy, ha embernek tartod magad, akkor nyilván vakard össze magad a sz*rból,


persze gondolom más is elkezdi vagdosni a kezét ha leköpik a tolltartóját, miért nem rúgtad tökön. itt az ideje megtanulni megvédeni magad, mert az élet azért ennél keményebb, viszont a Jóisten mindenkire akkora terhet rak, amekkorát elbír, egy ilyen szituban öngyilkosnak lenni kb szánalom földje vagy siralom völgye.


ha a gyerekem vagdosná a kezét én is megtépném. értelmes ember módjára le kéne ülni vele megbezsélni, hogy mi a bajod. vagy az osztályfőnököddel. ennyi.

2010. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
ja és a 2.válaszoló mindent leírt!
2010. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy mennyire nem jó az az iskola és hogy a gyereket se tudják kirugni mert körzeti. szóval javasoltam nekik az iskola váltást.

de semmi. még hallani se akarnak róla. :'(

2010. aug. 8. 18:50
 9/22 anonim ***** válasza:

Első lépésként talán mutasd meg annak a baromnak, hogy nem terrorizálhat. Ha nagyobb darab, akkor támadj szemre, lágyékra. Majd utána tisztelni fog.

Anyád csak fenyeget, de ritka az, aki meg is teszi. Mindenesetre keress valami rokont, akivel jóban vagy. Amikor minden kötél szakadna.

Vezesd le a feszültségedet, ne gondolkozz sokat rajta, inkább menj el kondizni, futni, így le tudod magad fárasztani, utána már fáradt leszel töprengeni ezen.

2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ne magadat nyírd ki,hanem a kis mocsok szemetet!
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!