Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek napi 1 Tippmix...

Szerintetek napi 1 Tippmix szelvény függőség?

Figyelt kérdés
DE AMIT FELTESZEK AZT ÁLTALÁBA VISSZA IS NYEREM, ÉS MINDIG SZINTE PLUSZBA VAGYOK (nem sokkal, olyan +500, 1000 Ft-okkal)!!!! VALAMIKOR 3 NAPIG NEM JÁTSZOK, DE NÉHA 1 NAP 2 DB-T IS FELADOK. ÁTLAGBA HETI 6-7! EZ FÜGGŐSÉGNEK SZÁMÍT? (még úgy is, hogy nem vesztek pénz, mert kb. azért egyálba, de inkább PLUSSZBA vagyok!)
2010. aug. 7. 18:19
 1/4 McKúr válasza:
Persze, hogy az. Akár vesztesz akár nyersz, így is úgy is pénzt akarsz nyerni állandóan, és minden nap mész a lottózóba és rakod fel a pénzed. Mi ez ha nem függőség?
2010. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ezt most miért kellett nagybetűvel írni . Most érted, kibírnád azt hogy nem veszel mondjuk egy szelvényt se 2 hétig? ha igen akkor nem függőség, ha nem akkor valamilyen szinten az . sztem.
2010. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eléggé úgy tűnik, hogy az, de attól függ, holnaptól abba tudod-e hagyni...
2010. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

függőség de akarattal bármilyen függőségből ki lehet gyógyulni... én tudom hiszen már szinte minden függőségen túl jutottam egyszer.

ezzel az a baj hogy jelenleg pluszban vagy, de biztos hogy lesz mikor nem így lesz és ahogy átmész minuszba egyre többet játszol hogy visszanyerd, de nem fog menni így egy rohadt vasad sem marad majd és elvesztesz mindent.

szóval még most hagyd abba amíg nem késő.

2010. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!