Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondjam neki? (Bővebben lent)

Elmondjam neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jóideje összejárok egy lánnyal. Általában náluk szoktunk lenni, egész éjjel a teraszon. Beszélgetünk, iszogatunk, és ilyenek. Néha ő jön át, de olyan is volt, hogy Margitszigetre mentünk. Nem olyan régen volt, hogy célozgatott arra, hogy bejövök neki. Rólam tudni kell, hogy depressziós vagyok szorongással és fóbiákkal. Nincs kiben megbíznom. Elmondjam neki ezt? Nem sokáig bírom már így. 18/f (a lány 17)
2010. aug. 5. 16:26
1 2
 1/11 Seraph válasza:
Mondd csak. De lehetőség szerint finoman és utalgass arra, hogy viszont benne látsz valamit amitől úgy látod ő segíthet.
2010. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért további válaszok is jöhetnek!
2010. aug. 5. 17:24
 3/11 Seraph válasza:
Bocsánat, még annyit, hogy ő szerinted mennyire vette ezt észre?
2010. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Jó színész vagyok, mert senki nem vette észre ezt rajtam. Persze lényegesen többet mesél magáról ő, mint én. Viszont nem hinném, hogy gondolna ilyesmire.
2010. aug. 5. 17:54
 5/11 Seraph válasza:
Akkor csak finoman adagold. De nyugodtan megmondhatod, hogy tőle vársz megoldást és már eddig is segített valamennyit. Persze csak ha igaz.
2010. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz. Sokat jelent nekem, hiszen ő az egyetlen aki úgy mond (egyelőre) biztos pont az életemben. Ezért ő az egyetlen akinek elmondhatom. Persze félek, hogy utána kerülni fog.
2010. aug. 5. 18:03
 7/11 Seraph válasza:
Ezért csak finoman. Ne zúdíts rá sokat egyszerre, csak annyit amennyivel megbirkózik. De ezeket is mondd el neki. Hogy ő a biztos pont. Meg fogja érteni. Ha pedig nem, akkor eddig sem volt semmi mélyebb kapcsolat köztetek.
2010. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Nem szeretném őt is elveszíteni.
2010. aug. 5. 18:19
 9/11 Seraph válasza:
Én is remélem. Ne azzal kezdj, hogy mint partner segítsen. Először csak mint barát. Aztán onnan haladjatok tovább.
2010. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én biztosan elmondanám a helyedben. Az őszinteség mindig jobb. Főleg, hogy hosszabb távon is számítasz rá, előbb-utóbb kiderülne vagy legalábbis gyanús lenne a hallgatagságod. Inkább az elején derüljön ki, hogy ne adj Isten ez neki túl sok.

Én is azt gondolom, hogy ha igazán kedvel (akár "csak" barátilag is), akkor nem fog visszakozni.


Remélem találni fogsz másokat is, akikben megbízol! Igazi barátokat. Szerelmek jönnek-mennek, de (az igazi) barátok maradnak.

2010. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!