Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek az a baja, hogy...

Ha valakinek az a baja, hogy nem tud közlekedni és fél az emberektől, az hogy megy el az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, ez a fajta szorongás (vagy pánik betegség) többnyire akkor van ha az illetőnek egyedül kell közlekednie. Ha elkíséri valaki, akkor nem érzi vagy nem olyan mértékben, hogy ne jutna el az orvoshoz.
2007. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Át tudom érezni a problémádat mert hasonló helyzetben voltam magam is. Először is kell egy nagy adag elhatározás, hogy mindenképpen meg szeretnél gyógyulni és ennek az a módja, hogy orvoshoz mész. Bár én már az orvosokról átváltottam természetgyógyászra aki gyógyszer szedése nélkül is tud segiteni. Van többféle módszer én a kineziologiát választottam. Ne várd a csodát hanem tegyél annak érdekében, hogy ki tudj mozdulni otthonról. Kezdetben én is "bezárkoztam" kerültem minden olyan helyzetet ami utazással volt kapcsolatos, viszont igy nem lehet élni. De erre magadnak kell ráébrednek akkor tudnak a hozzátartozoid is segiteni. Minden jót kivánok!
2007. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%

az orvos csak a nyugtató pirulákat ismeri, érdemes a megoldáson törni a fejünket a hogyanon,és megjön a válasz.

ne másoktól várd a megoldást, mert az benned van, lépj kapcsolatba önmagaddal tedd fel saját magadnak a kérdést, és dönts!

2007. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!