Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lépjek túl a munkahelyi...

Hogyan lépjek túl a munkahelyi stresszen?

Figyelt kérdés
Sajnos a még a családi és párkapcsolati életemre is kihatással van, mert hiába megyek haza a fejem nem tudom kiüríteni. Ingerlékeny vagyok és magányra vágyok. De nem zárkózhatok el örökre a családomtól, pedig ez így megy egy ideje.
2008. nov. 25. 17:57
 1/2 anonim válasza:
73%
Ajánlom neked a Vonzás törvénye vagy A titok című könyvet, sokat segíthet! De én a helyedben, ha tehetném, munkahelyet váltanék! Tudok egy jó állást, ha érdekel írj privát üzenetet.
2008. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az elottem válaszolóval.a legjobb tanácsot adta. munkahelyet kell változtatni, ha van rá mód, mert az ilyen munkahelyi problémák felorlik az embert testileg lelkileg.ha nem lehetséges akkor próbáld úgy kezelni a dolgokat, mint a szukséges rosszat és kibeszélni vagy megbeszélni valakivel vagy sporttal, tornával levezetni elmenni egy kicsit szórakozni, táncolni más emberek kozé. feltoltodeni hogy ne mindig ott járjon az eszed.nem tudom milyen munkahelyed van, esetleg ha lehetséges ott is egy kis zenét hallgatni fulhallgatón.
2008. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!