Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan reagál az idegrendszer...

Hogyan reagál az idegrendszer a túl sok munkahelyi atrocitásra?

Figyelt kérdés
kollégák részéről egy gyenge idegzetű emberrel szemben
2009. okt. 21. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyi zaklatás agyonstresszeli az idegrendszert, csökkenti a munkaképességet. Az ember ideges lesz, szorongó, gyanakvó, elveszti az önbizalmát, és másokban sem tud bízni. Sőt, úgy is érezheti, hogy majd megőrül, és akár depressziós is lehet. Ha te vagy ilyen helyzetben, akkor ne maradj ott, nem éri meg.
2009. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezen érthető a kérdésed!

Szoktam mondani, hogy én megbocsájtok, de az idegrendszerem nem. Szóval legyünk tekintettel másokra. Illetve, ha téged zavarnak a kollegáid, akkor állj a sarkadra. Én nem zavartatom magam, ha akár a főnökömmel kell emelt hangon, vagy akár ordítva "tárgyalnom", kiállok a saját érdekemért, és szólok ha valami zavar.

Egy két hónap alatt ki tudsz dolgozni egy stratégiát, ha valaki szórakozik veled, akkor hogy fordítsd a visszájára, és szelíden mosolyogj, miközben a másik kifordul magából, és a földig írja magát.

2009. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, dolgozz ki stratégiát.

Nekem ez vált be, de nagyon:Jön a valaki, aki meg akar sérteni, már ismerem. Megvárom, hogy elmondja a leszúrást, sértést, stb, rámosolygok és így felelek: igazán kedves tőled, hogy ezt mondod, köszönöm, én is minden jót kívánok. Erre nem tud mást tenni, megismétli. Akkor én is. A harmadik után odébbsomfordál. Fontos, hogy teljesen beleéld magad, úgy is gondold, ne legyen benned gúny, se semmi rosszindulat. Elterjed a híre, milyen vagy, és mindenki szeretni fog.

2009. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én innen tanultam:

[link]

2009. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem a suliban ér sok atrocitás, és én depressziós lettem
2009. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!