Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve szerelmes vagyok egy...

2 éve szerelmes vagyok egy férfiba. Ő nem ismer engem de én őt nagyon. Mit tegyek, hogy ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
2 éve szerelmes vagyok egy férfiba. ő nem ismer engem de én őt nagyon.Sajnos nemrég összeházasodott egy másik nővel és a nő most gyermeket vár.Az a férfi volt életem szerelme!
2008. nov. 25. 16:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Wáá egyszerűen nem birom!!!Megőrülök ráadásul egy helyen dolgozunk egy viszonylag kicsi városban :'( wáá segítség,ez nem lehet igaz
2008. nov. 26. 15:03
 12/18 anonim ***** válasza:

(16 éves lány vagyok)

hát drágám, szerintem ismerkedned kéne más férfiakkal, vagy pedig beszélsz vele, vagy a harmadik lehetőség, hogy bemagyarázol magadnak rengeteg negatív tulajdonságot róla, ami igaz, és olyat is, ami nem.(nagy az orra, áá nem is olyan helyes...áá nem is szeretem)

2008. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hm... az, hogy valaki öngyilkos akar lenni az eleve borzasztó dolog. Hidd el, tudom. Én is legszivesebben meghalnék, de félek megtenni... Bár Én nem pasi miatt.. valami sokkal komolyabb miatt... de erősnek kell lennünk...

tudjuk mindketten, hogy nem tesszük meg.

2008. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát...én őszintén már nemtudom.Deha a gyerekével és a feleségével meglátom akkor...:'(értelmetlen lesz az életem...
2008. dec. 4. 16:35
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor nekem nem jön össze a kiszemelttel, akkor arra gondolok, hogy akkor nem is Ő az igazi! Én hiszek abban, hogy mindenkinek van társa a Földön, és meg is találjuk egymást- tehát ha vele nem jött össze akkor nyilván tovább kell keresned :)

Egyébként, nekem is volt hogy tetszett valaki több évig, és tudom mit érzel. De hidd el, ezen csak úgy lehet segíteni, ha eljársz szórakozni, megismerkedsz új emberekkel, és hátha lesz valaki aki igazán megtetszik. Szép lassan el fogod felejteni ezt a bizonyos férfit. Élvezd az életet, szórakozz, utazz!

2008. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
akkor keess fel valakit (pl pszichológust) aki segít neked átvészelni ezt
2008. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

amúgy az előző vagyok és hozzáfűzném


pár évvel ezelőtt nagyon szerelmes voltam egy srácba több mint egy évig, aztán összejöttem egy másikkal, 2 évig jártunk aztán összejöttem egy harmadikkal, az 4 hónap alatt csúnyán kihasznált, de ez idő alatt jól összehaverkodtam a legelőször említett sráccal, aki ma másfél éve a párom :D szóval bármit hozhat a jövő, hagyj mindennek időt, aminek meg kell történnie, meg fog történni

2008. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek már jobban vagyok,de úgy ddöntöttem a szerelmet nem keresem tovább.
2008. dec. 16. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!