Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve szerelmes vagyok egy...

2 éve szerelmes vagyok egy férfiba. Ő nem ismer engem de én őt nagyon. Mit tegyek, hogy ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
2 éve szerelmes vagyok egy férfiba. ő nem ismer engem de én őt nagyon.Sajnos nemrég összeházasodott egy másik nővel és a nő most gyermeket vár.Az a férfi volt életem szerelme!
2008. nov. 25. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Először is nyugodj meg! Pasi miatt nem szabad annak lenni! Ezer pasi van még a világon, próbálj ne találkozni Vele, legyél sokszor a családoddal a barátaiddal... Hidd el, hogy az Igazi Nagy Ő jönni fog hamarosan! El kell fogadnod, hogy ezt a férfit nem Neked szánta az Ég. Ha ezt sikerül feldolgoznid, akkor minden rendben lesz. Nyiss teret egy új kapcsolatra! Járj nyitott szemmel, de ne Őt keresd mindenhol! Tudom, nehéz, de NEM LEHETETLEN! Rengetegen vannak, akik szeretnek Téged!!!! Erősnek kell lenned!!!

2008. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi de nagyon nehéz :'( Ráadásul barátaim is alig vannak.
2008. nov. 25. 16:10
 3/18 anonim válasza:
90%

Barátokat nem nehéz szerezni. De mindenesetre tudok egy oldalt, ahol szívesen látnak.


[link]

2008. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd az életet!Kérdésedből kiindulva afféle plátói szerelemről van szó hisz mint írtad ő nem ismer téged.Nézz magadba,hogy az ő boldogsága vagy a te boldogtalanságod miatt dobnád e el az életed.Mert egyik miatt sem szabad.Ha szabad kérdeznem akkor ő miért nem ismer téged?Hány éves vagy?
2008. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Mi az akadálya, hogy esetleg megismerd? Egyébként pedig az élet sokmindent hozhat, gondolj erre...
2008. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
az akadály mondjuk az,hogy én se örülnk neki,ha a családomba belepiszkálna egy vadidegen..
2008. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy van az, hogy ő nem ismer téged, te viszont őt nagyon? Figyeled, vagy kémkedsz utána? Egyébként meg ha megnősült, és gyermeket várnak, akkor mindenképp felejtsd el! Tudom, hogy nagyon nehéz, sőt, most azt gondolod, hogy lehetetlen, de hidd el, nem az! Én is voltam már olyan helyzetben, hogy úgy éreztem, csak az az egy férfi van a világon, aztán persze mindig kiderül, hogy nem így van. Biztos te is találsz majd valakit, akit legalább ennyire szeretsz, és aki viszont szeret téged.

2008. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár 16 éves vagyok, de tudom milyen érzés. Méghozzá annyira tudom, hogy könyvet is írok róla.

Nem akarlak elkeseríteni,de nekem kb 3 évbe tellet elfelejtenem őt, mert ahányszor újra megláttam,(és már azt hittem nem szeretem) annál rosszabb lett. De én mégis látni akartam...(emberi hülyeség)

Aztán rájöttem, hogy lehet ebből kigyógyulni. Felhívtam a barátnőimet, és elmagyaráztam nekik "most elhatároztam, de segítenetek kell", hogy el fogom felejteni. Moziba jártunk, jógázni, úszni, futni, szépségszalonokba, vásárolni..a lelkükre kötöttem, hogy ne engedjék, hogy egyszer is eszembe jusson XY, és ők ezt be is tartották. Mindig elhalmoztak programokkal. Aztán most már van egy barátom..próbáld meg, ha nem sikerül, van egy könyv(nem tudom a címét), ami direkt erről szól, hogyan felejtsük el a szerelmünket. Jobbulást, és nehogy megöld magad!!!!

2008. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha két évig csak nézegetted, és nem kezdeményeztél, akkor ez egy plátói szerelem, benne testesül meg minden vágyad, amilyennek egy férfit szeretnél.

Lehet, ha megismerted volna, ki is ábrándulsz belőle, és ezt a kockzátot te nem vállaltad fel. Ezért most azt hiszed, ez egy elszalasztott lehetőség, pedig sosem volt az.

És úgy nem lehet valakit ismerni, hogy ő nem ismer téged.

Esetleg a szokásait, felszines jellemvonásait.

Úgyhogy felejtsd el ezt a sosem volt kapcsolatot.Ismerkedj, és megjön az igazi szerelem is!

2008. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem plátói a szerelem beszélgettem már vele 1szerXD

Meg az egyik ellensége pont be is számolt XY életéről hogy milyen hülye volt,de én nem ezt szűrtem ki belőle.Nagyon sok a közös vonásunk a hallottak alapján és biztos hogy nem pletyka, mert látszódott a viselkedésén.Még mindig imádom:( ráadásul gyönyörű arca van,egyszerűen tökéletes.

2008. nov. 26. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!