Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye, ha csak rövidebb ideig...

Ugye, ha csak rövidebb ideig szedtem altatót, nem kell fokozatosan elhagyni?

Figyelt kérdés

Zolsana(Stilnox,Sanval, ez mind ugyanaz csak más névvel) szóval ilyen “gyengébb” altatót kaptam alvásképtelenségre.

20db-os, és még van belőle 6-7, szóval nem is mindet szedtem be. Kb amióta kivàltottam heti 1x max 3x szedtem.

Nem tervezek többet beszedni belőle, viszont érdekelne, hogy így egyik pillanatról a másikra, ha elhagyom lehet-e elvonási tünet tőle?

Volt már, h 5 napig nem szedtem és nem éreztem különösebben semmit, viszont most be kellett szednem az elmúlt két nap egyet.

Van valakinek ez ügyben tapasztalata?

Túlparázom?



2020. jún. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is alvászavaros vagyok, a hozzászokás elkerülése miatt heti 1-szer engedélyezem magamnak, hogy bevegyem a Sanvalt. Így nem alakul ki függőség.
2020. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha rendszeresen szeded akkor hozzá fogsz szokni, ha alkalom szerűen, mondjuk havonta 2-3 alkalmmal akkor nem
2020. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy hogy szedtem. Nem szedtem be osszesen 20db ot. Es heti egyszer max 3x szedtem be eddig életem során.A másfél hónap alatt.

Tobbet nem fogom szedni , foleg nem a közeljövőben.

Így erre irányul most a kerdesem, h igy is fokozatosan kell-e letennem, vagy csak tulreagalom..azt tudom, h ha huzamosabb ideig szedném akkor tuti hozzaszoknek meg fokozatosan kéne.

2020. jún. 29. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de a kérdés is buta, mit akarsz letenni fokozatosan ha heti egyszer veszed be? Fokozatosan olyan gyógyszert kell letenni amit hónapokig, évekig napi rendszerességgel, nagyobb dózisban szed az ember.
2020. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lerakhatod egybol, nem kell fokozatossag ebben az esetben.
2020. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!