Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom önmagam, mi erre...

Nem találom önmagam, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Alapjában véve mindenem megvan, de állandó elégedetlenségemmel megkeserítem a körülöttem élők életét, állandó vitát és konfliktust okozok, nincs önbizalmam, egyesek szerint életképtelen és balfék vagyok.Életkedvem soha nincs, ha régebben kaptam volna olyan ajándékot az élettől, mint most kapok, akkor örömömben ugráltam volna, most pedig megsem kottyan... Nincs jó meghatározó jellemem, csak a rosszat mutatom ki... Mindig sikerül valahogy megbántani a szeretteimet, pedig nem akarom. Ameddig nem fogadom el magam és nem lesz rend a fejemben, addig nem is lehetnek jók a szociális kapcsolataim. Hogyan tudnék megéllapodni? :(((
2010. júl. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ameddig nem fogadom el magam és nem lesz rend a fejemben, addig nem is lehetnek jók a szociális kapcsolataim"


Megválaszoltad a saját kérdésed. Te tudod eldönteni, hogy ez megy-e egyedül, vagy szakember kell hozzá.

2010. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan.Mindenképp keress szakembert döntsd el,hogy pszichológushoz fordulsz aki rögtön gyógyszerrel fog tömni és évekbe telhet mire el tudod hagyni ha egyáltalán el tudod..ez saját tapasztalat.Vagy választhatsz alternatív gyógymódot ahol az okokat keresik meg ami okozza neked a depressziót önértékelési problémákat ezáltal szépen fokozatosan egyre kiegyensúlyozottabbá válsz és megtanulod szeretni önmagad!ami nagyon fontos.Nekem az alternatív gyógymódok segítettek a legtöbbet ebben az orvosokról háát inkább no comment...
2010. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pszichiáter az, aki gyógyszerekkel fog tömni. Pszichológust ajánlok, aki a dolgok mélyére kíván hatni, és megoldani a problémát, nem pedig gyógyszerret csíllapítani a tünetet. Én is pszichológushoz járok...
2010. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

nem ismerlek, de amit írsz kicsit hasonlít a mániákus depresszióhoz. A mániákus depis-nek vagy egy tökéletes ideál a fejében magáról, akinek meg akar felelni, de senki nem tökéletes, ezért soha nem sikerül és ezért állandóan elégedetlen magával. Ilyenkor az ideált kell lerombolni.

Nekem is volt ilyen gondom és nem is tudtam róla. Ha gondolod írj emailt.

2010. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát sajnos én is pont ugyanilyen problémával küzdök, de nem akarok elmenni dokihoz vele. Úgyhogy olvasom amiket írtok.:)
2010. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!