Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van megoldás? Mi?

Van megoldás? Mi?

Figyelt kérdés

kb fél éve bezárkóztam, nem merek eljárni sehova, mert nem merek közlekedni se gyalog se bringával, max autóval, de az meg nincs, szóval ha muszáj, akkor ismerős vagy taxi....

viszont már nagyon unom ezt a helyzetet, szeretnék normálisan élni. valamiért azt képzeltem, hogy a probléma idővel meg meg szűnni vagy ilyesmi. persze már 4 éve járok pszichiáterhez, szedek ezt-azt. nyár elejéig egész okés volt minden, úgymond normális voltam. akkor fejeztem be a sulit. ilyen pánikszerű tüneteim szoktak lenni, ezért nem megyek el. félek, hogy bepánikolok. Tippek, hogy mit tehetnék?


2011. nov. 23. 01:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség. Nekem is volt. Gyógyszer + pszichoterápia. A gyógyszer csak az elején kell, paroxát taratalmú gyógyszert ne kezdj el szedni, mert megzakkan tőle a szervezeted. Csak valami laza nyugtatót, frontin, xanax, ilyesmi. Ettől kicsit bátrabb leszel, de a valós segítség a pszichoterápia. A pszichiátert meg felejtsd el, menj pszichológushoz. Én 15 évig csináltam, 2 éve tünetmentes vagyok. Ha gondolod, írj privát, vagy cseteljünk, esetleg beszéljünk skype-on, szívesen mesélek.
2011. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!