Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresziót jelent az, ha egy...

Depresziót jelent az, ha egy ideje mindenért sirok?

Figyelt kérdés

egy ideje mindenre érzékenyen reagálok és mindenben a negatív oldalt látom - 36 éves házasság után két éve elváltam,lehet hogy a traumát még nem hevertem ki

ha eszembe jut sírok, családtagjaimat megőrjítem ha beszélgetünk, mert akkor is sirok ahelyett hogy normálisan viselkedjek


2008. nov. 21. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg igen. De az igaz, hogy az idő minden sebet begyógyít. Én akkor voltam hasonlóan érzékeny, mikor 5 éve szakítottam az akkori barátommal, 2 éves kapcsolat után. Nálam kb. 2 évig tartott a depis állapot, olyan szinten, hogy 45 kg-ra lefogytam. Nekem is a család és barátok már azt javasolták, hogy szakemberhez kéne fordulnom. Nem tettem, és mégis sikerült megerősítenem magam lelkileg. Ki kell tűznie magában az embernek újabb célokat amiket elakar érni, és azoka kell öszpontosítani. Minél többett társaságba kell járni, és olyan dolgokat kell csinálni, ami boldoggá tesz. Szerintem jó hatással lehet az emberre, valamilyen kis háziállatról való gondoskodás is, esetleg több szobanövény vásárlása.
2008. nov. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ezt olvasd el, magadra ismersz? Ha igen, mindenképp fordulj orvoshoz! Hidd el, helyrejön minden, fel a fejjel!!


[link]

s_tipusai?aid=20010206151911

2008. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

[link]



Szóval ez, csak nem jól másoltam be.

2008. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom hány éves vagy de 36év házasság után már a 40-en biztos túl,nem a válltozó korba estél?Én 40 vagyok és már közel 1éve szenvedek ettől hol sírok hol dühöngök,hol nevetőgörcs jön rám.Én sem értettem mi történik velem mire kiderült ,hogy a válltozó korba estem.Ez ellen nem tudsz semmit sem csinálni csak magától jönnek az érzések,majd 1szer csak elmúlik.
2008. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hozzászólásotokat !
2008. nov. 22. 07:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2008. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36 év házasság után terhes...???
2008. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj..mire végiolvastam az egészet arra emlékeztem, hogy 36 éves ...:O(
2008. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha van terv az életre, akkor sztem nem annyira szomorú az ember...van terved? ha ninxs csinálj és remélkük jobb lesz a kedved is! kitartást!
2008. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!