Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Korhazba hogy tortenik nyugtat...

Korhazba hogy tortenik nyugtatokrol valo leszokas?

Figyelt kérdés
Sajnos raaltam rivotrilra sajat erobol nem megy az elhagyas. Ha befekszek tobb hetre milyen gyogyszereket kapok melle csokkentes mellekhatas kibirhatok legyenek?

2020. márc. 2. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, nincs az a kórház ,ami leszoktatna róla. De igen megy! és csakis önerőből, fokozatos lecsippentgetés, napi elosztás apró pici darabokra, lassú csökkentés, és 5HTP szedése (keress rá a neten, én az amazon.com-on rendeltem magamnak), NEM orvosi antidepresszáns!

Ezt olvasd el!: [link]

2020. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén rivotril függő vagyok. A kék ponthoz járok most. 1 hét múlva derül ki, hogy hova fognak küldeni rehabra. Amit az előző írt az csak akkor működhet, ha nem vagy durván függő.
2020. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menjetek kórházi elvonóra, barbár módszerek vannak. Vagy elvágólag elveszik a teljes adagot vagy 2 hét alatt lecsökkentik nullára. Én konkrétan a falat kapartam kínomban. Az ideális sebesség 6-12 hónap alatt eljutni a nullára. Számold ki a csökkentéseket, írd be egy naptárba, és tartsd be.
2020. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan! Nem kell rehab,ott rosszabb, rengeteg szenvedés...

Szép lassan 1 év alatt le lehet tenni rossz érzésekkel a te tempòdban.


Én ûjra rajta vagyok a frontinon de nem megyek rehapra,rosszabul volam amikor bementem és a leàllàs sem hozzàértõ.

Én magam itthon megcsinàlom és közben szabaon élek.

Mit éreztél amikor elkezdett hatni a rivotril?


..

2020. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!