Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az bűn, ha bosszú vágyat...

Az bűn, ha bosszú vágyat érzek olyanok iránt akik tönkretették az életemet?

Figyelt kérdés
Elképzelem ahogyan megölöm őket ezzel bosszút állva rajtuk amiért tönkretették az életemet,és én csak tűrtem hogy belém rúgtak.
2019. dec. 26. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bosszú és a harag, a fájdalom az elszenvedett fájdalmak és a sérelmek miatt van.


Olvastad a Monte Christo grófja c. opuszt? (Dumas)

Olvasd el. Segít.

2019. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Mivel tették tönkre az életedet?

Teljesen természetes,ha bosszúvágyat érzel azok iránt akik bántottak,megaláztak.

Vigyázat!!! Ha egyfolytában azon agyalsz hogyan tudnád tönkretenni akik megkínoztak téged,az még nagyobb pokol lesz. Csak abba gondolj bele,hogy a szépet,a leendő barátokat nem veszel észre mi több elkerül életed legjobb v legrosszabb döntése.Az állandósult rossz hangulat nemcsak egészségügyi bajokat okozhat,hanem a megszokott rosszindulat lesz a személyiséged új arca!


Nem az a szégyen ha belénk rúgnak,elesünk,hanem,ha nem tudunk felállni!


Fiatal lehetsz még,ugye van időd korrigálni!?

Mutasd meg,te képes vagy tanulással,rendes munkavégzéssel,irigylésre méltó szülőként,tiszteletet adó házastársként megnyilvánulni és ez legyen a bosszúállásod.

2019. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges bűnt érezni meg gyilkos gondolatokat táplálni mások iránt. Vedd észre, hogy magadat szívatod.
2019. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Inkább csak a saját életedet keseríted tovább ezekkel az érzésekkel, ilyen hozzáállással a világ dolgaihoz.


MAGADNAK BOCSÁSS MEG, HOGY EZEKET AZ ESEMÉNYEKET HAGYTAD IDÁIG FAJULNI!!! (Legalább egyszer határozd el magad:menj el egy templomba, hallgass meg egy szentmisét, vagy úrvacsorát/istentiszteletet.)


Akkor majd megérted, hogy mi miért történik az Ember életében. Ha nem is jársz majd rendszeresen - csak néhány alkalommal - az is segítheti a személyiségfejlődésedet némileg jobb irányba haladni.


Ui: a túlzottan fanatikus vallásosak mindenképpen bűnnek tartják a bosszúvágyat. Én inkább jellemhibának mondanám, amely visszaüthet adandó alkalommal valamilyen formában.

2019. dec. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló vagyok.


Szeretném, ha visszajeleznél viszonylag rövid időn belül (Te döntöd el, hogy Neked mennyire van szükséged - lehet akár kicsit hosszabb időszak is) hogyan érzed magad a válaszok elolvasása után.


Szerintem sokan várják az átalakulófélben lévő értékrended kibontakozását. Biztosan nem vagyok ezzel egyedül. (Az is elég, ha jelzed, hogy IDŐRE VAN MÉG SZÜKSÉGED a lelki folyamathoz megérlelődéséhez.)


Tehát - várakozunk...

2019. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!