Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van hogy ha nagyon...

Az miért van hogy ha nagyon felidegesitenek vagdosni akarom magam?

Figyelt kérdés

Most megint kezdem csinálni. Nyáron azért nem csináltam hogy ne lássák meg mert én tényleg nem akarom hogy észre vegyek. Én nem azt csinálom hogy direkt mutogatom másoknak mert ez divat..

Én eltakarom lábamon csinálom hogy ne vegyek észre.

Ma nagyon ideges vagyok egesznap alig vártam hogy este legyen és mehessek fürdeni akkor nem zavar senki..

17 éves lány vagyok.


2019. dec. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert így próbálod levezetni a belső feszültséget. De ezt normális módon is le lehet. Még akkor is ha fájdalomra van szükséged. Sportolj keményen, az izomláz is tud fájni, de legalább hasznos.
2019. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Impulzus kontroll zavar. Ez előfordulhat borderline személyeknél,disszociális személyeknél,bipolárisoknál.
2019. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A borderline személyiségzavar esetén olyan szélsőséges személyiségjegyek kerülnek előtérbe, melyek nagymértékben megnehezítik az egyén beilleszkedését a társadalomba, alkalmazkodását a környezethez.

Ez netrol van és nagyon igaz rám az baj?

2019. dec. 4. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Dühkezelési problémáid vannak.


Nekem is. Sajnálom.

2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!