Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam alacsonynak?

Miért érzem magam alacsonynak?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsonynak érzem magam pedig178 és 180cm között vagyok, ami átlagmagasságnál egy kicsit több

Nem tudom miért van ez és mit tehetnék ellene

Valaki valami tanács?

18 éves fiú/férfi(ki hogyan látja)



2019. okt. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanács?

Járj alacsony emberek közé :D

2019. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ígyis 4. legmagasabb vagyok az osztályomban:D

De ha sétálok a városban akkor mindig azt látom, hogy a velem egykorúak(és még a nálam fiatalabbak is) sokkal magasabbak mint én

2019. okt. 14. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy magas vagy, látod is, hogy az osztálytársaidnál magasabb; nem érdemes problémának érezz olyat, ami nincs!

Tanács csak annyi, hogy nyilván lesznek az utcán magasabbak nálad, de sokkal alacsonyabbak is, akkor mérd hozzájuk magad...

2019. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én pedig 172, de mivel itt sokak még tőlem is képesek kisebbnek lenni azthiszem hogy magas vagyok, aztán elmegyek valahova ahol mindenki 180 és nemértem mivan xd
2019. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A magyar férfiak átlagmassága 178 cm. A fiatalabb felnőttek körében 180 cm. Teljesen átlagos a magasságod. Az osztályodban valószínűleg valamivel alacsonyabb az átlagmagasság,az utcán pedig lehet,hogy véletlenül magasabb emberek jönnek szembe,esetleg nagyobb figyelmet is fordítasz rájuk,mint az alacsonyabbakra,mivel az önkritikádat akarod igazolni. Elég buta kérdés,nyilvánvalóan nem bonyolult rá a válasz.
2019. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!