Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok és 168cm...

16 éves srác vagyok és 168cm magass alacsonynak érzem magam. Mitől lehet sokat nölni milyen anyagoktól? Sok fehérje?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 19:00
 1/2 anonim válasza:

üdv

nölni semmivel sem nagyon lehet tudtommal


ha a növésről beszélgetünk szerintem nem vagy túl alacsony ,21 éves korodig nőhetsz ,a magasságod gének irányítják amiket örököltél ezen nem nagyon tudsz változtatni , gyógyszerekkel meg pláne nem

fehérjének inkább sejtszinten van haszna ,tömegnövelőkre méginkább ne gondolj azok sem befolyásolják a magasságot

sztem türelem még nőhetsz akár ugrásszerűen is ,más részról már most sem vagy túl alacsony mindenki más ebbe bele kell törődni:)

táplálkozz egészségesen legyen meg magnézium kálcium cink minden szösz az egészséghez aztán majd lessz vhogy:)

2009. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, mivel a testünket az agy irányítja és közvetlenül nem tudjuk befolyásolni de a tudatalattit viszont igen. Mondjuk ha sokszor gondolsz arra , hogy megnősz és magasabbnak képzeled magad és még nyújtó gyakorlatokat is végzel akkor simán megnőhetsz! Hülyén hangzik de a gondolatok nagyon fontosak, Én is így nőttem 18 évesen 5 cm fél év alatt pedig 16 éves koromban megálltam én is :D
2011. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!