Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy letöltés...

Van olyan, hogy letöltés függőség? úgy értem, mindig töltenem kell valamit a netről,

Figyelt kérdés
filmet játékot, valamit megsem nézek, és akkora kocka sem vok h egésznap a gép előtt ülök, csak itt a nyár és ikor lusta vok elmenni itt ülök. És akkor töltögetek, egyszerűen nem birom ki h ne töltögessek dolgokat. De ez suli időben is igy van csak kevesebbet.
2010. júl. 14. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beszívott a töltögetés, én is voltam így, h tkp.fölösleges dolgokat letöltöttem,mert hát ingyen van stb......aztán egy idő múlva töröltem azt, ami nem volt fontos.Szerintem ez még nem függőség, és nem mentális probléma, hacsak nem kényszeresen teszed, tehát, h fontosabb dolgokat hanyagolsz el, azért mert most ezt meg azt le KELL töltened....
2010. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt hittem, h csak nekem volt ilyen :D

gyors a netem, és már azt élvezet volt látni, ahogy pörögnek a MB-ok, és mindig kerestem vmit, mivel a filmvilág mára végtelen, ezért mindig tudtam vmit tölteni.


ez függőség, ha nem bírod egy v több napra befejezni, és sokat gondolsz rá, de nem mondható rossznak, hiszen a gép végez szinte mindent, nem veszi el az idődet túlságosan.


sztem el fog neked is múlni, ahogy nekem is, mára annyira meguntam, h csak online nézhető filmeket/sorozatokat nézek :D

2010. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hurrá.. velem is ez van :)

Komolyan, én inkább filmeket töltök le ezerrel, komolyan. ha nem csinálnám nem is tudod mi lenne. Persze nem hanyagolok semmit ez miatt, nem fontosabb pl. a családnál, vagy a barátoknál, de nagyon-nagyon unatkoznék letöltögetés nélkül.

Viszont, amikor este leülök a géphez, megnyitom a gyakorin a filmek, sorozatokat, plusz a filmkatalogus.hu -t na meg a port.hu-t és keresgélek nekem való filmeket. Lehetőleg eredeti hanggal nézem meg felirattal (angol, vagy magyar... ha angolul nézem meg felirat nélkül akkor csak nagyon ritkán értem még meg).

A 120 gigás gépemen már csak 14 giga szabad hely van, mert több mint 61 film van a gépemen, plusz a sims 2 összes kiegje.

A filmek közül sokat, még meg sem néztem, mert " félek, hogy kiábrándulok a színészből stb..." komolyan:D


15/L

2010. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!