Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi időm van még hátra...

Mennyi időm van még hátra kedves emberek (vérmérgezés)?

Figyelt kérdés
Helló.Csak szeretnék itt elbúcsúzni mert nem hiszem sokáig élek.Néha megcsíp egy szúnyog és olvastam,hogy a szúnyogtól vérmérgezést lehet kapni.És mivel néha megcsípnek lehet nem veszem majd észre(ha késsel lenne vagy ilyennel az ok de a szúnyogcsípést nem figyelem mindíg)és eljut a szivemhez és meghalok.Lehet már most meghalok lehet, hogy miután eszt leírtam holnapra meghalok.Nagyon félek emberek ez a fertözés meg fog engem kínozni?És ez nem kamu kérdés de mindíg rémisztenek az orvosi lapok, hogy szunyogok 85% tartalmaz olyan baktériumot ami vérmérgezést indít el.Sajnálom.Csak annyit akarok tudni mennyi míg ez lemegy és , hogy lesz fájdalom.
2010. jún. 23. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én a holland királynő vagyok, az angol épp teázik, mert fázik így a hűvös éjszakában ;)


nem láttátok a Télapót, mára beszéltük meg a sakkot...

2010. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
62%
Nem vagy bolond, van ilyen. Kevés az esélye, de a szúnyog igenis okozhat ilyesmit.
2010. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
No, szúnyogcsípés okozta vérmérgezésről még nem hallottam, bár ettől mondjuk még megtörténhet. De a vérmérgezés nem egyik pillanatról a másikra visz el. A seb környéke begyullad, láz, remegés, a fertőzött sebtől megindul egy piros csík a szív felé. Ezt észrevennéd, az biztos. Ilyenkor ügyelet, kapsz egy szurit és ennyi.
2010. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az árvizi területek tele vannak most szunyogokkal aTv mindennapi témában közli,hogy sem maláriát semilyen fertözést a szunyogok nem terjesztenek.A vérmérgezés magas lázzal és piros csikkal kezdödik Hogy tudsz élni,ha ennyire félsz?ilyen piti dolgoktol.Költözz be egy üvegbura alá,ahol van oxigén.De elötte menjj el orvoshoz.
2010. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Akkor le kell írnom, bizony van szúnyog által csípett vérmérgezés. Az unokanővéremet megcsípte 6 évesen egy szúnyog, azóta beszédhibás, 5 percnél tovább nem tud járni, néhol hülyeségeket mond na mindegy a lényeg hogy nem 100%- os, és az orvosok megállapították hogy szúnyog okozta vérmérgezés.
2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!