Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi időm van még hátra...

Mennyi időm van még hátra kedves emberek (vérmérgezés)?

Figyelt kérdés
Helló.Csak szeretnék itt elbúcsúzni mert nem hiszem sokáig élek.Néha megcsíp egy szúnyog és olvastam,hogy a szúnyogtól vérmérgezést lehet kapni.És mivel néha megcsípnek lehet nem veszem majd észre(ha késsel lenne vagy ilyennel az ok de a szúnyogcsípést nem figyelem mindíg)és eljut a szivemhez és meghalok.Lehet már most meghalok lehet, hogy miután eszt leírtam holnapra meghalok.Nagyon félek emberek ez a fertözés meg fog engem kínozni?És ez nem kamu kérdés de mindíg rémisztenek az orvosi lapok, hogy szunyogok 85% tartalmaz olyan baktériumot ami vérmérgezést indít el.Sajnálom.Csak annyit akarok tudni mennyi míg ez lemegy és , hogy lesz fájdalom.
2010. jún. 23. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
a hipochondriád kéne kezeltesd...
2010. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%

xDDD Ez nagyon loool. Engem már idén is pl nemegyszer összecsipkodtak, de még ittvagyok és ÉLEK! xDDD

Amúgy meg én nem nagyon hallottam ilyenről. xD Sztem ez baromság. xD

2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem értelek titeket.Tudom miről beszélsz amikor egy ember fél mindenféle betegségtől.De én csak egytől és azért is csak mert a szúnyog mindenkit megcsíp.Nem tudom, hogy alhatnak az anyukák nyugodtan ha a babájuk simán elkaphat ilyet vagy bármelyik ember.
2010. jún. 23. 23:07
 4/15 anonim válasza:
85%

mielőtt meghalsz kedvesem, tanulj meg írni.

ironikus lenne, ha egy szúnyog csípésben halnál meg :-)))

rajtam összesen 37 csípés van, mivel tópart közelében lakok. És ÉLEK, VIRULOK.

2010. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"eszt"... addig is, amíg meg nem halsz, forgasd az Helyesírási Szótárt... és keress fel egy pszichiátert, ő talán tud még rajtad segíteni...
2010. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál el a szúnyogcsípéstől vérmérgezést! Ne pánikolj. ( Magas láz, szapora légzés, piros csík ami növekszik...)
2010. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2. Nem minden szúnyog adhat át ilyen baktériumot.Neked szerencséd volt de LÉTEZIK ilyen, még itt a gyakorikérdésen is volt már ember aki leírta hogy megcsípte a térdét, fürdés közbe vette észre, ment orvoshoz és csak 1 napja lett volna hátra!
2010. jún. 23. 23:09
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki itt leírja a Gyakori kérdések-en, hogy ő az angol királynő, akkor te nyilván "felség"-nek fogod titulálni ezentúl, és meghajolsz a monitor előtt... Ugye?
2010. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez bizony így igaz, engem is megcsí


<meghalt. én a pasija vagyok, be sem tudta fejezni a levelet szegénykém...>

2010. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eh... vagyis nem igaz?Bakker egy hazugságon pánikoltam be.Bakker.. Istenem, hogy dölhettem be egy ilyennek.Na akkor izé tárgytalan(én bolond...)
2010. jún. 23. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!