Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy kezdett el terjedni az...

Hogy kezdett el terjedni az AIDS az emberek között?

Figyelt kérdés
nem hiszem hogy majom agyvelő evéssel vagy állatokkal való közösülés miatt, nem lehet hogy úgy fejlesztették ki, hogy a 'gyógyszereket' eladhassák? nem vagyok egy nagy összeesküvés-elmélet gyártó, de ez nekem gyanús.
2011. ápr. 24. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Az igazság odaát van.Sajna.

:/

Nem fogsz kapni egyértelmű választ.

Lehet, hogy ez történt, hogy labóratóriumban kifejlesztették de erre sincs semmi bizonyíték.

2011. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezzel az elmélettel az a baj, hogy ha gyógyszereket akarnának eladni, akkor gyógyítható betegséget fejlesztettek volna ki.

szerintem a majom-agyvelő evéssel volt a gond, de ezt szerintem sose fogjuk megtudni

2011. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néhány háttérinfó:

A HIV-nek a leggnyagobb a mutációs rátája! Egy emberben az egyes vírusok genomja között akár 20% eltérés is lehet. Egy kísérletben 6 hét(!) alatt rezisztensség vált egy antivirális gyógyszerre. Éppen ezért egyszerre két gyógyszerrel kezelik, önmagában azért, hoyg ne tudjon belátható időn belül alklamazkodni hozzá.

A HIV pontos kialakulásának ideje nem ismert, de jól követhető az erősödése. Először egy gyenge HIV2 fejlődött ki, ami gyakrlatilag pár évet vesz el az életből, ha kezelik.

Majd megjelent a jóval erősebb HIV1, HIV1 M tipus, és manapság találkozhatunk gyógyszerrezisztens rekombináns "szupervírusokkal", amikkel a gyógyszerek dacára se tudsz sokmindent csinálni.

A HIV ellen nagy a rezisztens emberek száma, Európában kb 1% - igaz ez népcsoport függő. Egy mesterséges fejlesztés során erre figyeltek volna.


A HIV-ben semmi(!) nem utal arra, hogy célzott fejlesztés eredménye, ellenben sokminden arra, hogy természetes úton fejlődhetett ki.

2011. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Náci Németország Antarktisz alá rejtett laboratóriumában ! De ,hogy eszt leírtam lehet eltűnök .....

:DDDDD

Minden népcsoportnak meg vannak a történelmi járványai a pestis nagyon sok áldoztatott szedett Europánban . Lehet ez most Afrika pestise ! De a gyógyszer gyárakban nem bízok nagyon mert pont ezek az ingatag rezsimek, törzsi diktátorok a legalkalmasabbak a ember kísérletekre, ott nem vizsgásodik a luxushoz szokott Amnesty International , főleg ha kap egy kis gyógyszer adományt, meg a legerősebb útlevelet: dollárt !

2011. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az afrikai niggerek megdugtak minden majmot és elkapták...
2011. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző, te tiszta hülye vagy. :)

Ez a betegség is immunrendszer-függő. Erős immunrendszerrel csak hordozóvá válik az ember, gyenge immunrendszernél jönnek a tünetek. Ezért is illik erősíteni mindenkinek....

2011. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem egy AIDS-el foglalkozó orvos azt mondta h Amerikában valszeg a 60-as évek voltak az elinditói a járványnak mikor a sok hippi össze vissza kefélt egymással meg rengeteg drogot használtak,ez persze csak az egyik magyarázat,van rengeteg összeesküvés elmélet is,miszerint a hadsereg fejlesztette ki hogy kicsinálják a feketéket meg a homokosokat
2011. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!