Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek hogy a fenébe...

Szerintetek hogy a fenébe kaptam el a gonorrheát?

Figyelt kérdés

Ez már régen volt, de azóta sem értem a dolgot. Az akkori élethelyzetemről nem kérek véleményt, azt én is tudok magamról alkotni, szorítkozzunk az egészségre. :)

Pár évvel ezelőtt prostituáltként dolgoztam (nem büszkélkedem, csak lényeges). Két másik lánnyal voltam egy lakásban. Mindenkivel - nem mintha olyan sokan lettek volna - csak és kizárólag gumival feküdtem le, egyetlen egyszer sem volt példa arra, hogy nem; kivéve a párommal, de ő nem volt beteg (megvizsgálták), tehát biztosan nem ő fertőzött meg. Először az egyik kollegina párját kezdték kezelni "felfázással", akit soha életemben nem is láttam, aztán én is "felfáztam". Hónapokig kezelgettem sikertelenül, mire kiderült, hogy a pasi tripperes (a lakótárs csaj tünetmentes volt). Utánaolvastam, gyanút fogtam, elmentem orvoshoz, és igen, én is azt kaptam el. DE HOGYAN?

Mindenhol azt olvasni, hogy nem terjed WC-n, csak nemi úton. De MINDIG használtam gumit. A számban nem volt fertőzés. A pasit sosem láttam, és a barátnőjével sem voltam "úgy".

Valami értelmes magyarázatot tud valaki erre?


2014. szept. 27. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem véletlenül írtam le ezt a dolgot, ha nem lenne fontos a kérdés szempontjából, nem "dicsekednék" vele.

A WC-ből felfröccsenő baci azért már nekem is nagyon paranoid. :)

Kapásból elküldtem az igénytelenebbnek vagy betegnek tűnő egyéneket, de hát a baktériumok nem arcról választanak, és ha tünetmentes a garatban, akkor... akkor RÁJÖTTEM A MEGFEJTÉSRE.

Volt (vagyis van, nyilván nem halt meg azóta) egy férfi, aki közösülésre ugyan képtelen, de orális "örömökben" előszeretettel részesíti a nőket... Úgy értem, mindenkit, akit csak tud. Mindenkihez elmegy, a másik két lánynál is volt... Szóval akkor valószínű, hogy a lány is tőle kapta, csak ő peches volt és tünetmentes maradt, de a párjának átadta... És nyilván a másik csajnak sem felfázása volt. Basszus. Az a pasi egy egyetemi tanár, és tök kulturáltan néz ki. És nyilván még mindig sorra járja a nőket, és fogalma sincs, hogy fertőz a p*fája. Nem lehet az ilyeneket valahol feljelenteni, mielőtt végigfertőzi egész Magyarországot???

2014. szept. 27. 15:05
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk sokkal jobb hitelből zsíros kenyéren élni, mint úgy, mint ott, főleg betegen... :) De azért ez már nagyon durva. Vagy 30 nőt biztos megfertőzhetett már, azokon kívül, akik mázlisak és nem kapták el...
2014. szept. 27. 15:08
 13/13 anonim válasza:
Szia mik voltak a tuneteid? Megkerdezhetem? Koszonom
2021. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!