Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek hogy a fenébe...

Szerintetek hogy a fenébe kaptam el a gonorrheát?

Figyelt kérdés

Ez már régen volt, de azóta sem értem a dolgot. Az akkori élethelyzetemről nem kérek véleményt, azt én is tudok magamról alkotni, szorítkozzunk az egészségre. :)

Pár évvel ezelőtt prostituáltként dolgoztam (nem büszkélkedem, csak lényeges). Két másik lánnyal voltam egy lakásban. Mindenkivel - nem mintha olyan sokan lettek volna - csak és kizárólag gumival feküdtem le, egyetlen egyszer sem volt példa arra, hogy nem; kivéve a párommal, de ő nem volt beteg (megvizsgálták), tehát biztosan nem ő fertőzött meg. Először az egyik kollegina párját kezdték kezelni "felfázással", akit soha életemben nem is láttam, aztán én is "felfáztam". Hónapokig kezelgettem sikertelenül, mire kiderült, hogy a pasi tripperes (a lakótárs csaj tünetmentes volt). Utánaolvastam, gyanút fogtam, elmentem orvoshoz, és igen, én is azt kaptam el. DE HOGYAN?

Mindenhol azt olvasni, hogy nem terjed WC-n, csak nemi úton. De MINDIG használtam gumit. A számban nem volt fertőzés. A pasit sosem láttam, és a barátnőjével sem voltam "úgy".

Valami értelmes magyarázatot tud valaki erre?


2014. szept. 27. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg eszközöket használtatok közösen? Vagy pl. ha megtapogatod kézzel a pasast, aztán magadhoz nyúlsz egy kicsit, úgy is simán elkaphatod. Főleg, ha esetleg nem is olyan erős az immunrendszered. Jó, hogy nem valami komolyabb betegség volt.
2014. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a wc-rol szedted ossze. Amugy gyanus nekem ez a minden nemi uton terjed duma.
2014. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Orállal és anállal is szépen el lehet kapni (tripperes egy manus pofija). A gumi el is szakadhatott, mellette érintkezhettetek, stb. Számtalan lehetőség van, hogy olyan nyálkahártyával kerültél kapcsolatba közvetlenül, főleg mert magasrizikójú csoportba tartoztál. A tripper ráadásul teljesen tünetmentes, lehet már jó régen megkaptad előtte, és puszta véletlen, hogy akkor jött ki rajtad is.


Prostikat nem véletlenül kell(ene) rendszeresen ellenőrizni, mert gumi ide vagy oda, azért sokkal nagyobb az esélye, hogy bármit megkapnak akár balesetek folytán, mint a monogám kapcsolatban (vagy legalábbis kis számú partnerrel) élők.

2014. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a wc-rol szedted ossze. Amugy gyanus nekem ez a minden nemi uton terjed duma."


Ha tenyésztettél volna már kankót, nem mondanál ostobaságokat. Elég érzékeny és igényes baci, csak a nyálkahártyán érzi jól magát.


Mintavételkor is egy csomó mindent el lehet tolni, sokszor ki sem tenyészik, mert a levegőt, alacsony hőmérsékletet, tápanyaghiányt nem bírja, előbb megdöglik az egész tenyészet ahogy van.

2014. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, nagy mázlim volt. Még aznap kiléptem.

Eszközöket nem használtunk. Hát ezt, hogy hozzányúltam, aztán magamhoz, talán még el tudom képzelni, bár biztos nem normális, ha ennyire gyenge az immunrendszerem... :)

Igazából én is a WC-re gyanakszom, mert a másik lány is panaszkodott felfázásra, ő kezdte tulajdonképpen, csak neki elmúlt. Persze lehetett tényleg felfázás is, de a trippernek vannak tünetmentes időszakai...

Életem nagy rejtélye. Nem fér a fejembe. Még herpeszem sem volt soha...

2014. szept. 27. 14:30
 6/13 A kérdező kommentje:

Orál nem lehet, mert nem a számban volt, anált sosem műveltem... Végül is tényleg elszakadhatott egy kicsit, úgy, hogy nem vettem észre.

Félreértések végett: nekem nem volt tünetmentes. Teljesen olyan volt, mint egy felfázás, kaptam rá felfázásra való antibiotikumot, tinktúrát ittam, meg medveszőlőlevél-bogyót szedtem... De nem nagyon használt. Aztán gyanakodni kezdtem, és a nemibeteg gondozóban derült ki, hogy azért nem, mert nem felfázás.

Akkor lehet, hogy puszta véletlen, hogy az a pasi is pont akkor lett beteg? A gondozónő szerint nagyon sokan betegszenek meg.

2014. szept. 27. 14:34
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, hogy a pasi szája kankós... Hát, lehetséges ez is, tényleg. De hogy nem vettem észre... Azért ennek általában van tünete, főleg férfiakon.
2014. szept. 27. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
4. Nem tenyesztettem trippert de kicsit gyanus hogyha nem szexel akkor wc-rol vagy targyakrol kapta el.
2014. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jobban tudod, hogy milyen a kuncsaftköröd, de nem hiszem, hogy aki prostihoz megy, az egyetlen egyhez jár. Garatban pedig lehet cipelni tünetmentesen is. (A nők 70%-ban pedig tünetmentes hordozók, általában a pasikon bukik meg az egész.)


Nem tudom a körülményeiteket, de a vécé szinte kizárt, mivel nyálkahártyával nem érintkezel a deszkával (magyarul nem a hüvelyeddel ülsz a deszkára). Még ha rá is került a srác vizeletével, utána a te combodra, mert közvetlenül utána mentél, akkor sem fog a combodról centiket mászni, egyszerűen nem az a mászkálós típusú baci.


Most így szellemi maszturbációként eszembe jutott, hogy ha rögtön utána mentél vécére, és a felcsapódó víz bejuthatott a hüvelyedbe, még akár el is kaphattad akár kis csíraszámmal is, de ez olyan kb, mint kórházban HIV+ beteget megszúrni, utána a kezedre kerülő fél csepp vér megtalálja az aprócska mikrosebet, ahol bejuthat és megfertőz. De ezek valószínűtlen módok.

2014. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"4. Nem tenyesztettem trippert de kicsit gyanus hogyha nem szexel akkor wc-rol vagy targyakrol kapta el."


Bár a kérdezőt nem szeretném megbántani, de továbbra is egy akkoriban prostiként dolgozó nőről beszélünk, akinél azért gyakoriak a partnercserék, és nem lehet kizárni, hogy nem onnan szedte össze (a kankó nem ritka nemi betegség). Ha egy teszkópénztárosról lenne szó, készséggel elhinném, de ez egy olyan körülmény, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.


Mondok mást: vénás kábszeresek sokszor kapnak szívbelhártyagyulladást. Lehet ilyet kapni akár egy súlyosan begyulladt branül és rossz immunrendszer kombinációjától is, de ha az illetőben egy napja van branül (nem gyulladt), és mellé lövi magát (állítása szerint tiszta tűvel), ha jön az endocarditis, akkor nem a branülre fogok gyanakodni, pedig matematikai esélye van, hanem a kétes sterilitású kábszeres tűre.

2014. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!