Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne kedved eltűnni a fenébe?

Lenne kedved eltűnni a fenébe?

Figyelt kérdés
Felszámoltam eddigi életem,úgy döntöttem új személyként külföldre megyek,mindent hátrahagyva.Elegem volt az emberekből,meg úgy összességében egész Magyarországból.Egy táska ruha,meg 4ezer Euróval elhúzok a fenébe holnapra.
2014. márc. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Franc! Azt hittem valami csoportos öngyilkosság. :)))
2014. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Javaslom hozzá ezt a könyvet, a borítón lévő hibás dupla S-el ne foglalkozz:


[link]

2014. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A gond csak az, hogy nem leszel új személy. Ugyan az maradsz, aki voltál.
2014. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj csak nekünk tök mindegy hogy itt vagy-e vagy sem. De egyáltalán nem biztos hogy ott boldogabb leszel, hacsak nem az az egy gonsos hogy mondjuk nem találsz melot. Ha itt nincsenek barátaid szerelmed akkor nagy rá az esély hogy ott sem lesz. ráadásul külföldikánt mindig csak külföldi leszel az adott országban. De ettöl még probáld meg nyugodtan. De készülj fel hamar kell valami melo mert a 4000 euróval sokáig nem huzod ki.
2014. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól is teszed, kell a változás. Új emberek és a környezet felpezsdíti az életet.

Nagyon sok sikert kívánok..!

Érezd jól magad :)

2014. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha én is eltűnnék jó messzire...:)

Csak a szüleim miatt nem teszem,mert szeretem őket minden ellenére..

Remélem neked sikerül,és új emberként minden változni fog szépen lassan!

Keress kinn munkát hamar,mert a pénz gyorsan fogy,és vissza ne húzzon hogy haza kell jönni.

Sok szerencsét,és boldog életet!

2014. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá keretem, én is ezt csinálnám amit te. Sok sikert, kitartást és boldogabb életet, mint ezen a szemétdombon.
2014. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!