Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy a fenébe fog bele menni...

Hogy a fenébe fog bele menni a hüvelyembe egy fiú 14-15 centis farka ha már a tampon felhelyezésétől is sikítok?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam ellazulni ahogy írták a tampon tájékoztatójában. Olyannyira laza voltam hogy már majdnem maszturbálni is elkezdtem csak aztán rájöttem hogy folyik a vér a kezemen... Sikerült, nagy fájdalmak közepette - felhelyeznem, de annyira eszméletlenül fájdalmas volt ahogy tágította a hüvelyem hogy amint felálltam ki is kellett vennem... Megpróbáltam újra. Felhelyeztem , újabb fájdalmak közepette, és mélyebbre toltam. Majdnem összeroskadtam a fájdalomtól! Kihúztam és elkezdtem elemezgetni az ábrát meg az én nemi szervemet. Csak nem lehetek annyira hülye hogy a végbélnyílásomba dugtam volna fel! Megpróbáltam harmadjára is és rájöttem hogy az előző két alkalommal is jó helyre dugtam és most is, de most sem sikerült. Eszméletlenül fáj! Most komolyan mi lesz így a szexszel meg a szüléssel? Kérlek nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül!
2012. jún. 20. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ülj le a wc-re, és dőlj előre, a lábadra!! nekem bejött :D
2012. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mármint eközben helyezd fel a tampont xD
2012. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
lesz az 18-20 cm is, ha nem ázsiai vagy vagy középiskola előtt kezded..
2012. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már középiskolás vagyok és próbáltam én mindent! Guggoltam, térdeltem,már szinte az összes szülőpózt is kipróbáltam...
2012. jún. 20. 10:34
 5/14 A kérdező kommentje:
18-20?! Ne már...
2012. jún. 20. 10:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél mini tampont.Silk Touch (OB) borításút.Az könnyebben bemegy.De lehet venni tamponfelhelyezőt is.Ha pedig annyira nem bírod a tampont,akkor használj betétet.

De nyugi,ha együttlétre kerül majd a sor,akkor nem nagyon fog fájni (főleg,ha nem lesz vastag a fiú nemi szerve),mert benedvesedsz és ha nem lennél elég nedves,használjatok majd sikosítót.

2012. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm! Egyébként OB mini-t vettem. Ilyen Silk touch borításút. Eddig is betétet használtam csak most megyünk fürödni és előtte ki akartam próbálni, de akkor ezek szerint lemondhatok a fürdésről.
2012. jún. 20. 10:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Még ne add fel teljesen!A DM saját márkása (Ha jól emlékszem Jessi vagy Jessa a neve) is nagyon vékonyka.Nem drága,úgyhogy szerintem egy próbát megérne.

Viszont ahogy ezen gondolkodtam,eszembe jutott valami.Nem lehetséges,hogy valamilyen hüvelyi fertőzésed van?Azt egy nem kellően higiénikus segédeszközről is bevihetted.

2012. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért egy fiú nemi szerve és egy tampon két különböző dolog, és mind a kettő különböző okok miatt kerül a puncidba. Jó esetben, egy fiú kukija csak szerelmi kapcsolat miatt kerül oda és azt élvezed.
2012. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy van valamilyen fertőzésem, el is mentem dokihoz ő vett kenetet, de azt mondta hogy a folyás az csak egy rossz márkájú tusfürdőtől vagy új mosóportól van, ne aggódjak. Szóval akkor ost a fertőzés miatt fáj ennyire?
2012. jún. 20. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!