Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menjek vissza orvoshoz?

Menjek vissza orvoshoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, pár hónapja egy kb 1 centis dudort észleltem a nyakamban, kicsivel az állam alatt. Elmentem kórházba ultrahangra, és több nyirokcsomót is találtak. Azt mondták, nem tűnik komolynak, de azért menjek vissza a házi orvoshoz, hogy megtudjam ő mit mond. Vissza is mentem volna, de találkoztam egy ismerőssel, akinek ugyanez a baja van, és azt mondta, ő két évig járt kórházba emiatt, és csak rosszabb lett, majdnem rákot kapott, annyi csövet ledugtak a torkán. Felírtak neki egy gyógyszert erre, szedte, de nem is tűnt el a csomó, még mindig érzi. Így nem mertem visszamenni orvoshoz, féltem h újabb vizsgálatokra küld, én pedig rühellek kórházba járni, főleg h pénzem sincs se gyógyszerekre, se az utazgatásra. De ma újra kitapintottam a csomót, és újra előjött a félelmem, mi van, ha mégis komoly a baj? Kérlek, adjatok tanácsot!
2011. júl. 3. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a kórház miatt kapott majdnem rákot
2011. júl. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjél vissza, hogy megtudják mi a bajod! A nyirokcsomó duzzanat legtöbbször valami gyulladásra utal!

Mi az, hogy "majdnem rákot kapott"? Kórházi kezelésektől még nem kapott senki rákot. Szerintem...

2011. júl. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!