Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek? Menjek vissza az...

Mit tegyek? Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nos, előző héten keddtől beteg lettem. Láz, végtag fájdalmak, erős fejfájás és gyengeség volt a tünetem. Szerdán mentem orvoshoz, de pénteken vissza kellett mennem, mert rosszabbul lettem, nem javultam semmit. Azután ezen a héten kedden már mehettem suliba. Viszont elkezdtem újra nagyon köhögni, és ha köhögök akkor a hátamnál fáj egy kis rész, és nemtudom mitől lehet, lehet hogy a tüdőm fáj.. és az erős fejfájás is kezd vissza térni.. És ahova szoktam kapni az injekciókat az a kezem, napok óta fáj. Vissza menjek orvoshoz, vagy ez nem jelent semmit?
2011. febr. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz a hátfájással nem lehet viccelni, főleg, ha akkor fáj, amikor köhögsz. Nekem is ilyen volt egy betegség után és kiderült, hogy asztmás vagyok:( Persze lehet, hogy csak a vírusfertőzés miatt van az egész, de jobb ha orvos látja.
2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. én ugyanígy kaptam egy tüdőgyulladást, mert az orvosom nem írt fel gyógyszert, pedig 1hete már lázas voltam. nekem olyan érzés volt, mintha beszorult volna a levegő. nade elmentem dokihoz, elküldött tüdőgondozóba, és kiderült hogy tüdőgyulladásom lett, de meg is hallgatott és aztmondta h úgy nem hallatszik. szóval jó lenne ha elküldene tüdőgondozóba, mert lehet tényleg az van neked is. bár ha hallja, akkor lehet nem fog elküldeni. de mindenképp menj el orvoshoz majd.
2011. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben, elmegyek

hát én alapból asztmás vagyok 2 éves korom óta.,. szóval tényleg nem vicc..

2011. febr. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!