Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Figyelt kérdés

Hetente herpeszem van , az a poén , hogy csak télen , nyáron kb 2x ha kijön, kipróbáltam mindent.

Most nekiállok egy ezüstkolloid , grapefruit mag kivonat , aloe lips kúrának, ha az nem vállik be akkor esküszöm kiugrok az ablakon , tönkrebas.za az életemet ...

Lehet , hogy orvoshoz el kéne mennem teljeskörű kivizsgálásra , csak azt nemtudom , hogy ezzel milyen orvoshoz kell menni , segitsetek légyszives


2011. jan. 16. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
haziorvos. a problema pedig az immum-rendszereddel van
2011. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Hetente herpeszem van"


Ezt tudod, vagy csak tippelsz? Egyébként ez egy vírusos betegség, tehát antibiotikumok nem segítenek ellene. Léteznek vírusellenes gyógyszerek, valamint a fájdalom kezelésére is sokféle lehetőség van. Háziorvoshoz kell menni (talán felír vírusellenes készítményt), illetve vannak olyan szakrendelések és szakklinikák, melyek a fájdalomra szakosodtak. Ezeket nem árt megkérdezni.


"csak azt nemtudom , hogy ezzel milyen orvoshoz kell menni"


Ezt majd a háziorvos eldönti. Amúgy itt a probléma elsősorban a fájdalom kezelése.

2011. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az ajakherpeszre gondolsz, nem pedig a másikra, ami a nemi szerveken okoz problémát.


Háziorvosnál kezdj, majd ő eligazít a továbbiakban.


Szerintem is gyenge az immunrendszered és azért újul ki állandóan.


Úgy tudom a herpesz ellen nincs ellenszer, ha valaki egyszer megkapja akkor örökre a szervezetében marad, eltűnni sosem fog. Persze karban lehet tartani, hogy ne újuljon ki folyton, de ehhez erős immunrendszer kell és vigyázz, nehogy visszafertőzd magad. Ne egyél ugyanazzal az evőeszközzel többször, és mindig vegyél elő tiszta poharat stb.

2011. jan. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
aciclovirt adtak nekem rá
2011. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Háziorvos, esetleg bőrgyógyász egyenesen.
2011. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm eddigi válaszokat , úgy kéne elképzelni , hogy kijön hétfőn egy herpeszem ( példát mondtam ) az talán jövő hétfőre elmúlik , közbe persze szám másik végébe kijön még egy , ahogy ezek elmúltak , másnap jön is ki a másik ...

nemhinném , hogy ez normális lenne .. ha kijönne fél évente 1x én kb le is s.arnám ,de hetente ....

2011. jan. 16. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy herpesz? Nekem így szájkiszáradásnak tűnik. A száj végén az a gyakoribb.
2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
100% hogy herpesz , kb már 10 éve van herpeszem , hidd el felismerem , ráadásul egy 20 ftos méretű hólyagot nehéz lenne összekeverni egy sima szájkiszáradással :D
2011. jan. 16. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:

jaa, hólyagos, akkor az az.

nekem kirepedt, a kiszáradástól a szám, amiatt van rajta ilyen izé sokáig azt hittem az herpesz

2011. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt herpeszem korábban. Nagyon kellemetlen. De folyamatosan, az meg tényleg elviselhetetlen lehet.

Az orvostudomány még nem talált ellene varázsszert. Tünetet kezelhetik, de csak ideiglenes megoldást eredményez. Amióta az immunrendszerem jól működik, azóta a herpeszem sem jött elő, már sok-sok éve.


Az immunrendszer optimális működése érdekében a következőt ajánlatos tenni:

- mesterséges anyagokat tartalmazó táplálékoktól mentes étrend

- rendszeres mozgás

- havonta tisztító kúra (két napig természetes házilag készített üdítő/ásványvíz és íztelen keksz/pászka/pirítós fogyasztása)

- táplálékkiegészítő, ami az immunrendszer optimális működését segíti elő (nekem a Nigella Sativa segített)


Pár hónap után érzékelhető jelentősebb változás a közérzetedben. Fél év elteltével egy optimálisan működő immunrendszered lesz, ami mindentől megvéd, nemcsak a herpesztől. Egészségedre! :-)

2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!