Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek vissza az orvoshoz?

Szandi81 kérdése:

Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pár napja áramütés ért.3 áramjegy a hüvelyk-, mutató és középső újjamon. Elég sz. Rúl éreztem magam.Erős szívdobogás. Kórházba vittek, de 2 óra múlva kiengedtek, mondván, hogy jól vagyok. Pedig még tegnap sem voltam az igazi.Ma már a bal karomban érzek időnként nyilaló érzést.Ez az áramütés következménye?Lehet még valami bajom?Nagyon megijedtem.
2011. jún. 22. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemakarlak ilyeszgetni de szerintem amint lehet akár most is ügyeletre ha tudsz meny le. Mert minden egyes áramütésnél vérrög keróletkezik. ha elég nagy elzárja az ereket néha-néha ( ettől lehet néha az a nyilaló érzés) és ha eljut mondjuk a szívedig elzár ott valamit és vége. lehet tévedek de most mibetart lemenni az orvoshoz és megnyugodni...
2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
vissza a dokihoz,azonnal!!!!ha kell,több helyre is!!!!!!!
2011. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most megijesztettél,mert a fájdalmat egyre feljebb érzem már a hónom alatt.:-(
2011. jún. 22. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú lány? és minél elöbb indulj orvoshoz!
2011. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah bocsi látom a neved Szandi vagyis lányvagy.
2011. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
felhívtam az ügyeletet és azt mondják vegyek be fájdalomcsillapitót és holnap menjek orvoshoz
2011. jún. 22. 22:27
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért,de ideges vagyok
2011. jún. 22. 22:28
 8/11 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2011. jún. 22. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
rendben van. nyugodj meglehetséges,hogy csak az égési sérülést érzed. meg,hogyha rög is akkor is eltarthat neki sokáig még elér valami olyasmit de azért holnap meny feltétlenül oroshoz. az aggódás meg nemold meg semmmit.
2011. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad van:-)köszi
2011. jún. 22. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!