Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltál már ekcémás? Mi segít...

Voltál már ekcémás? Mi segít rajta?

Figyelt kérdés
Hol,melyik testrészeden? Mit kensz/szedsz rá? Milyen hamar múlik el? Visszatér? Hogy néz ki ott a bőröd? Mitől lehet,mit kell kerülnöd? Nekem most mondták a bőrgyógyászaton,hogy a jobb kezem fején,és az ujjak közt az van. Vörös-lilás,pikellyes,hámlik,száraz,pirospöttyös,hiába kentem akármivel. Nem tudom,mitől jött ki,sose volt még. Most Cutivate szteroidos kenőcsöt kenek rá napi 1x,de alig változik,nem akar múlni. Félek,hogy már ilyen csúnya marad a kezem,és vissza-vissza is fog talán térni mindig,mert makacsnak néz ki. Nektek mi vált be?
2011. máj. 13. 11:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi: pikkelyes
2011. máj. 13. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász vált be!
2011. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 14 hónapos.Ö ekcémás.....Csak a börgyógyász álltal felírt krém segített.Szerencse 3 xjött elö,.Azóta sem....Nem tudom mi hozhatta ki neki.Ha nagyon meleg van akkor is kezd picit pöttyösödni....Azt mondták kinövi.
2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két tenyeremen + az ujjaim között volt. Jártam bőrgyógyásztól bőrgyógyászig, számolni sem tudom hány allergiateszten, éltem zöldségeken, nyerskajákon és még illatanyagmentes tisztálkodószereket is használtam. Abszolút semmi nem használt! Így visszaálltam normál életmódra és igyekeztem együtt élni vele...

Aztán abbahagytam a fogamzásgátlót. És az ekcémém nyom nélkül elmúlt!

2011. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is van ekcémám, egy ideig a Pimafucort-ot használtam rá, de egy idő után már az sem használt. Viszont teljesen elmúlt amióta betartom a bőrgyógyász tanácsait: SEMMI cukor, finomított liszt és élesztő, speciális arclemosó (Rougj márkájú), semmi szappan, vagy lúgos kémhatású vegyszer (habfürdő, tusfürdő, stb.), a tisztálkodáshoz pedig a DM-ben kapható 5,5-öd pH-jú (szerintük pH semleges...) szappan.
2011. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a dermalex kenőcsöt, nincs benne szteroid és nekem elmúlik tőle.
2011. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam évekig szenvedett vele az egész testét beborította... majdnem mindenhol. Elment egy természetgyógyászhoz, aki természetes alapanayagokból készített gyógynövényes kenőcsöt adott neki valamint javasolt neki a Johnson's baby-hez hasonló olajat, a szárazság ellen (patikában kapható, nem tudom a nevét, bocsi). Most nyoma sincs :)
2011. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem már volt.Néha elmúlt aztán visszajött. A steroid-os krémek levitték elég gyorsan, de visszajött egy két nap után.Viszont az hosszú távon nem jó.Én homeopátiás terméket használtam.Halicar a neve. Ami még használhat az ha megpróbálod nem vakarni.
2011. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jah ez a krém nem is drága a többihez képest legalábbis.Nem mindig segített de ha nem jött ki annyira egész jó volt.És legalább nem ártalmas dolgokból készült.A diéta nekem nem segített.Volt hogy nem ettem semmit amire elvileg allergiás vagyok és még csunyább voltam mint amikor bűnöztem és ettem.Tehát ez teljesen agyi dolog.Próbálj másképp gondolkozni.Olvasd el a Mit árul el a betegséged? cimű könyv egyes részeit.;) .
2011. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!