Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ekcémás fejbőr kezelése?

Ekcémás fejbőr kezelése?

Figyelt kérdés

Mivel az elmúlt egy évben kipróbáltam a legdrágább samponoktól kezdve a biosamponokig, vitaminokig mindent, illetve mivel kiskoromban eléggé ekcémás voltam (a lábam még most is kissé olyan), úgy gondolom, hogy ekcémás a fejbőröm. Úgy hallottam, hogy ez lehetséges...

Kénytelen vagyok elmenni bőrgyógyászhoz, vagy tudom én magam is kezelni valamivel? Volt már valakinek hasonló problémája?


17L


2011. jan. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell bandukolni a bőrgyógyászhoz. Lehet, hogy seborrea, nem ekcéma. (Néha többféle dologgal is próbálkozni kell, pl. Nizoral sampon - krém, Detergens Sulfuratum, Sterogenol, stb-stb.) Majd a doktor segít :)
2011. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha a bőrgyógyász tudna rajta segíteni, mert én vagy négynél voltam, és egyik sem oldotta meg. Viszont ha valamit mégis tudsz, akkor én is várom, mert 15 éve ilyen :)
2011. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hátöö oké akkor majd ha lesz vmi jó, akkor megírom. én nem szeretnék 15 évig ilyen fejjel szenvedni:S:(
2011. jan. 8. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kipróbálni az Exxema habot! Van belőle krém is, de szerintem fejbőrre a hab jobb!
2011. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el, az otthoni kezelésektől rosszabbra is válhat a helyzet. De biztos van Vichy vagy La Roche Posay termék, ami jó ilyesmire - én azokat használok, mellette Doveot, Niveat, fürdetőkrémet, gyógyszeres egyéb krémeket. Lehet van valami ilyesmi, kérdezd meg a gyógyszertárban, hátha kevernek. Bár még nem hallottam róla (:
2011. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!